Magicsee N6 MAX TV Box İnceleme

Merhabalar, bugün sizlere çıkalı aylar olmasına rağmen tek bir Türk incelemesi bile bulunmayan F/P kralı olan Magicsee N6 MAX'ı tanıtacağım.
Ürünü Aliexpress üzerinden 24.01.2019 tarihinde 539 TL'ye (ek olarak hava kumandasıyla) satın alarak tahmin edebileceğiniz üzere tam 1 yıllık bir deneyim elde ettim. Bu konuda size hem ürünü tanıtacak, hem de deneyimlerimi paylaşacağım.

Ürün aşağıdaki gibi bir kutuda geliyor ve içerisinden bir adet adaptör, bir adet HDMI kablosu, bir adet normal kumanda, kullanma kılavuzu ve ürünün kendisi çıkıyor. Ürünü satın alırken hava kumandasını da satın alabileceğiniz bir seçenek var ve ben bu seçeneği seçerek ek olarak hava kumandasını da satın aldım.

Ürünün kutusu:
IMG_0502.JPG
IMG_0504.JPG
Kutunun içinden çıkanlar:
IMG_0507.JPG

IMG_0486.JPGIMG_0497.JPGIMG_0500.JPGIMG_0505.JPGIMG_0506.JPGIMG_0508.JPG
Merak edene adaptör özellikleri:
IMG_0498.JPG

Ürün kutusu ile işimiz bittiyse biraz da ürünün kendisine geçelim.
IMG_0486.JPG

IMG_0488.JPGIMG_0489.JPGIMG_0490.JPGIMG_0492.JPGIMG_0496.JPG

Ürünümüzün özellikleri tam olarak şöyle:
İşlemci:Rockchip RK3399
Ekran kartı:Mali-T864
RAM:DDR4-4 GB
ROM:32 GB
Giriş yuvaları:2x USB 2.0/ 1x USB 3.0/ 1x Type-C
Bluetooth sürümü:4.1
Maksimum Wi-Fi hızı:1000 Mbps

Ürün ihtiyaçlarımı karşılıyor lakin birkaç problemi var.
  • Ürünün Bluetooth'u hangi kablosuz kulaklık olursa olsun (Redmi Airdots, QCY T3, QCY T5) ara sıra kopmalı ses aktarımı yapıyor veya toptan kopuyor.
  • Eğer HDMI çoklayıcı kullanıyorsanız (alttaki resimdeki gibi) bağlı olduğu uydu kutusu (ben Tivibu kullanıyorum) kapalı konumda olursa (Kırmızı ışık yanıyorsa) görüntü titreyiyor, gidip geliyor, kafayı yiyor.
  • 8911651700786.jpg
  • Ürünün işlemcisi AŞIRI ısınıyor. İlk açtığınızda 35 derecelerde gezinmesine karşın işlem yaptığınızda 80 derecelere kadar ulaşıyor ve boşta sıcaklığı 55 dereceden aşağı inmiyor.
  • Kumandasından bazen kapatamazken bazen de açamayabiliyorsunuz.
Eğer bunlar size bir problem teşkil etmiyorsa almanızı öneririm fakat bana sorarsanız bu problemler, ciddi problemlerdir. çözülmediği sürece alınamaz ve problemlerin çözümüyle alakalı hiçbir şey şu ana dek yapılmadı, yapılacağını da düşünmüyorum.

Umarım sizi bu ürün hakkında bilgilendirmiş, kararlarınıza ek bilgiler eklemişimdir. İyi Sosyal'ler Technopat ailesi!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı