Magisk APK telefonu yeniden başlat dedikten sonra kaldı

womanizer217

Centipat
Daha fazla  
Cihazi rootlamistim. Magisk APK indirip uygulamayi açtım “install magisk” dedim sonra restart gerekiyor dedi. Restart dedim acilma ekraninda kaldi oylece bekliyor.

Cihazı ROOT'ladıktan sonra otomatik olarak SuperSU veya Magisk yüklenmesi gerekiyordu. Siz neden tekrar Magisk kurdunuz?
Ayrıca, belirli ana modeller dışındaki cihazların ROOT yazılımlarını ana modellerin kodlarını ufaktan değiştirerek yapıyorlar.
Elimizde 10 adet karışık markadan modeller olsun, Magisk. APK'sını yükleyip install dedikten sonra 10 cihazdan 8'i brick (geçici kilitlenme) olacaktır. Her bulduğunuz Magisk uygulaması ile ROOT kurulumu yapılmaz, her cihazın ADB ve Bootloader kodu farklı çalışıyor.
Cihazın marka modelini tam olarak yazabilirseniz yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Cihazi rootlamistim. Magisk APK indirip uygulamayi açtım “install magisk” dedim sonra restart gerekiyor dedi. Restart dedim acilma ekraninda kaldi oylece bekliyor.
Pili çıkartarak kapatıp yeniden açın. Ayrıca kaç dakika beklediniz ?

Cihazı root'ladıktan sonra otomatik olarak SuperSU veya Magisk yüklenmesi gerekiyordu. Siz neden tekrar Magisk kurdunuz?
Ayrıca, belirli ana modeller dışındaki cihazların root yazılımlarını ana modellerin kodlarını ufaktan değiştirerek yapıyorlar.
Elimizde 10 adet karışık markadan modeller olsun, Magisk. APK'sını yükleyip install dedikten sonra 10 cihazdan 8'i brick (geçici kilitlenme) olacaktır. Her bulduğunuz Magisk uygulaması ile root kurulumu yapılmaz, her cihazın ADB ve Bootloader kodu farklı çalışıyor.
Cihazın marka modelini tam olarak yazabilirseniz yardımcı olabilirim.

Hocam tablet Alcatel A3 10” model hala ayni ekranda duruyor. Root'u kingroot ile attim kaldirmak icin Magisk kurdum.

Pili çıkartarak kapatıp yeniden açın. Ayrıca kaç dakika beklediniz ?
Hocam konuyu actigimdan beri bekliyorum

Geri
Yukarı