Magnet tarifesi sadece evinde hiç internet altyapısı olmayanlar için mi geçerli?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Türk Telekom, 4G LTE şebekesi üzerinden hiçbir kota limitlemesi yapmadığı "Türk Telekom Magnet" adı altında bir mobil tarifesi var ve aylık fiyatı 179 TL. Benim yatak odamda 4G LTE (4.5G) en yüksek 182 Mbps Download ve 50 Mbps Upload hızlarına erişebiliyor. Sinyalin en iyi çektiği en hassas yeri biliyorum. Magnet için fazlasıyla uygun bir hız olduğunu düşünüyorum. Ancak, Magnet tarifesi sadece evinde hiç internet altyapısı olmayanlar için mi geçerli? Ben 2007 yılından bu yana ADSL kullanıcısıyım. Hala ADSL kullanıyorum ve internetim kopuyor ve çok yavaş. Sıkıntılı bir altyapı. Ortalama 7-8 Mbps hız görüyorum artık. Yinede Magnet alabilir miyim? Arada devasa hız farkları var. Magnet almak baya mantıklı hemde kotasız, hız sınırlamasıda yok...

Altyapısı bulunmayanlar için geçerli.

Boşta port yoksa veriyorlardı. Önce ki mesajım için kusura bakmayın. Başka bir şeyle karıştırdım.
ADSL var diye vermemeleri saçma olmaz mı ama? Arada devasa hız farkı var çünkü. 182 Mbps azımsanacak bir mobil internet hızı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…