MagSafe kılıf ne işe yarıyor?

Paradox_xeno

Hectopat
iPhone 11 aldım ve kılıf bakıyorum. Bu MagSafe destekli çakma kılıflar var ve sanırım o kılıflarda MagSafe kullanılabiliyor. MagSafe battery pack zaten pahalı olduğu için almam. Bu MagSafe destekli kılıflar MagSafe battery pack almayacak olan birine lazım olur mu? Alırsamda zaten çakma kılıf alacağım. Benim bilmediğim herhangi bir avantajı var mı?

Çakma alacaksan hiç para verme orjinal veya orjinale yakın olanlarlar sağlam ve şık duruyor telefonda. Ayrıca çakma kılıf alma Mcdodo öneririm.

iPhone 11 aldım ve kılıf bakıyorum. Bu MagSafe destekli çakma kılıflar var ve sanırım o kılıflarda MagSafe kullanılabiliyor. MagSafe battery pack zaten pahalı olduğu için almam. Bu MagSafe destekli kılıflar MagSafe battery pack almayacak olan birine lazım olur mu? Alırsamda zaten çakma kılıf alacağım. Benim bilmediğim herhangi bir avantajı var mı?
Hocam MagSafe telefonun arkasına mıknatıs koyuyor ve uyumlu aksesuarlarla çok güzel kombinasyonlar çıkarabiliyorsun. Sadece cüzdan değil telefon standı, stand şarj aleti aksesuarları takabilirsin telefonun arkasına bence olmazsa olmazdır.

Benim favori aksesuarlarım:
IMG_9716.jpeg
IMG_9717.jpeg
IMG_9718.jpeg

Ek olarak eğer magsafe sticker alırsan bu aksesuarları tüm cihazlarında da kullanabilirsin çok pahalı değil ve çok rahat.

Geri
Yukarı