Mail adresine sürekli gelen grup katılım mailleri

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar.

Onceki gun; yillar once uygulamasini yukledigim ve hemen sildigim, defalarca da kendilerine, mail listelerinden cikartmalari için geri donus yaptığım bir firmadan yine otomatik mail geldi.

Yine periyordik donusumu yaptim ve uygulama markette de sikayetimi yorumla yazdim.

Saniyorum sinir olmuslar ki, marketteki yorumuma cevaben, bu uygulama size mail atmaz yazmislar.

Ben de yalan soylemeyin yazip, attiklari mailin basini ekledim.

Simdi buraya kadarki kisim, on bilgi idi.

Dun, biri benim adima bir Cloud firmasinda 2 ticket acmis, firmanin da yazdigi cevaplar tabii ki mailime gelmis. Onlara durumu bildirdim ve hallettiler.

Ama bugün de bir Hristiyan cemaatinin bultenine kaydolduguma dair mailler geldi. O siteye girip baktim ve kaydolmak için mail adresi yazmak yeterliydi. Yani teyit alma yok. Birisi mailimi yazmis yani sifrem calinmamis diye dusunuyorum. Hristiyan grup olmasi da ayrica kinayeli cunku mail imzamda Kur'an ayeti var.

Bilemiyorum, sizce cok mu paranoyakca ama, giriste bahsettigim uygulama firmasindaki kisiler sinir olup beni de sinir etmek için boyle bir iki yere mahsuz giris yapmis olabilirler mi mailimle?

Koca firma neden ugrassin diyorum ama iclerindeki biri yapabilir. Cunku belli ki bu, benim mail attigim biri.

Mailimin, karsi tarafta gorunen isim sekli ile, uyelige isim girmis.

Ve cevremdeki kimse boyle saçma bir saka yapmaz bana.

Sizce yine de mail sifremi degismeli miyim? Ve o ilk firmaya yazmali miyim? Yoksa eger onlarsa is inada biner de, iclerinden biri dalga geciyorsa daha da uzatir diye dikkate almayayim mi?

Ve konu uzerine herhangi bir yorumunuz varsa duymak isterim genel olarak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı