Mailin okunup okunmadığını nasıl anlarım?

Okundu bilgisini almanın bir çok yolu vardır. Eğer G Suite ya da üniversite e-posta hesabı kullanıyorsanız; okundu bilgisi isteyebilirsiniz. Bu tamamen ücretsiz bir yöntemdir. Fakat, karşı tarafında okundu bilgisini kabul etmesi ile bu mümkündür.

İkinci yöntem ise; üçüncü taraf uygulamalar. Eğer Gmail kullanıyorsanız MailTrack eklentisi ile izin istemeden okundu bilgisini görmeniz mümkün. (E-posta'yı göndermeden önce track etmeniz gerekmektedir, track edilmeden gönderilen e-postaların okundu bilgisini görmeniz mümkün değil.)

Outlook kullanıyorsanız da; Hubspot ile gönderilen e-postaları track edebilirsiniz.

Sizin için okunduğu çok önemli ise, tekrardan track edip, e-posta göndermeniz en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca bu uygulamalar üçüncü taraf olduğundan, kullanım sorumluluğu da size aittir. Ben şahsi olarak MailTrack Pro kullanıyorum. Şimdiye kadar sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı