Major kapsüller indirime girecek mi?

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konuyu kaçıncı açışım bilmiyorum ama 1 aydır falan cüzdan bakiyesi bekletiyorum. Hala kapsüller indirime girmedi. Ne zaman düşecek? Veya düşecek mi bilgisi olan var mı?

Hocam daha iyi değil mi kaç kez kasa düşürdüm indirim gelene kadar erken gelseydi düşüremez para biriktiremezdim ama ne zaman gireceğini bilmiyorum.

Her majörde indirime giriyor kapsüller, ama hesaba katmadığımız bir şey var. Valve'nin bazen öngörülemez şekilde hareket ettiği olabiliyor. Sanırım planları indirimsiz şekilde bir süre daha para emip kapsül indirimini geciktirmek. Ne de olsa kapsüller arka plansız ve güzel sticker'lar içeriyor, alıcısı da var. Kapsül indiriminin geciktiği her gün FOMO sebebiyle de indirimsiz kapsül alanlar artıyor.

CS 2 nin bazı yabancı kaynaklarda hatta twitterde zamanında doğru tahmin yapan kişiler, oyunun haziranın ikinci ya da üçüncü hafta çıkabileceğini söylüyorlardı. Umarım Haziran ayında çıkar. Eğer ki Haziran da çıkarsa kapsüller muhtemelen cs 2 çıkınca da indirime girmez. Çünkü çıkan stickerler CS 2 daha güzel gözükecek ve daha fazla kişi aynı fiyattan satın alacak.

Geri
Yukarı