Makale yazmak için konu önerisi

Ben bir süredir makale yazıyorum (yazmaya çalışıyorum). Şu an makale için bir konu bulamadım bir öneriniz var mı?
Hocam makale dediğiniz olay konu hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak demek. Senin neyi az bilip neyi çok bildiğini bilmediğimiz için bu biraz enteresan bir soru oldu :) Kendine merak ettiğin ve kendinin de az da olsa bilgi sahibi olduğun bir konu ile alakalı internette kaynak araştırması yaparak bir makale yazabilirsin, güzel de olur.

Hocam makale dediğiniz olay konu hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak demek. Senin neyi az bilip neyi çok bildiğini bilmediğimiz için bu biraz enteresan bir soru oldu :) Kendine merak ettiğin ve kendinin de az da olsa bilgi sahibi olduğun bir konu ile alakalı internette kaynak araştırması yaparak bir makale yazabilirsin, güzel de olur.
haklısınız😇

Teknolojinin yararları veya zararlı hakkında yazabilirsiniz. Bir çok kaynak bulunmaktadır.
teşekkür ederim😇

Hocam bu seçim öncesi eliniz yetenekli ise siyaset ve partilerin izlediği politikalar ile ilgili çok güzel şeyler çıkacağına inanıyorum.
teşekkür ederim😇

Geri
Yukarı