[Makine Çeviri] Far Cry 6 Türkçe yama çıktı!

Hocam bende ubisoft ta yalnızca İspanyolca ve Rusça seçeneği var. İngilizce'ye çevirip yamayı nasıl uygulayabilirim. İngilizce dil dosyasını upload edebilirseniz denemek istiyorum.
Hocam siz sorununuzu düzeltebildiniz mi bende de aynı sorun var. Offline hesap sanırım sizinkisi de. Bir türlü İspanyolcadan düzeltemedim siz düzeltebildiniz mi?
Merhaba, benim kullandığım Uplay hesabında dil seçeneklerinde sadece Rusça ve İspanyolca seçeneği var. Neden öyle bilmiyorum sanırım Rus birisine ait bu hesap, offline hesap bu arada. Yani anlayacağınız yamayı kuramıyorum hala İspanyolca textler var ekranda. Ama oyun ayarlarından bir şekilde ses dosyasını ingilizce yaptım. Sizden ricam, FC6 dil dosyaları hangileri? İnternetten sadece o dosyaları bulup yükleyeyim diyorum. Ama bir türlü bulamadım dil dosyası hangisi olduğunu. Belli ki siz de yamayı İngilizce text dosyasının üzerine yapmışsınız ki kurduğum halde İspanyolca düzelmedi. Text dosyaları hangileri FC6'da acaba biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Oyun zevkinizin içinden geçiyor bu yama. Çoğu kelime yanlış çevrilmiş. Cümleleri ingilizce sesten anlamaya çalışırken aynı zamanda altyazılar da karışıyor.

Teşekkürler

Arkadaşlar Ubisoft Connect'den indirdim. Kurulumu yapamadım nasıl yapılıyor yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…