Makine çeviri güvenilir midir?

toprakq

Femtopat
Daha fazla  
Elden Ring aldım. Türkçe yama kuracağım makine çeviri güvenlir mi? VirusTotal VirusTotal makine çeviri uygulaması sonucu. Kendim Avast premium kullanıyorum. Kullanayım mı makine çeviriyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyanın içeriğine bakma gerekliliği bile duymuyorum. Birçok faklı şekilde yüklenmiş. Bir dosya 10 farklı oyunu çeviremez ya?

Dadi dadi virüs geldi.

Screenshot_2023-07-13-18-15-54-975_com.android.chrome-edit.jpg

Elden Ring aldım. Türkçe yama kuracağım makine çeviri güvenlir mi? VirusTotal VirusTotal makine çeviri uygulaması sonucu. Kendim Avast premium kullanıyorum. Kullanayım mı makine çeviriyi?

Güvenli ama pek iyi değil. Atomic Heart çevirisinde "Gazozu ver bana." benzeri bir cümle vardı. Normalde bu cümlenin sonunda ünlem işareti olması lazım. Bunun gibi hata çok.

Dosyanın içeriğine bakma gerekliliği bile duymuyorum. Birçok faklı şekilde yüklenmiş. Bir dosya 10 farklı oyunu çeviremez ya?

Dadi dadi virüs geldi.

Eki Görüntüle 1860520

Hocam bunların yama yükleyici diye bir programı var, bu uygulamadan oyun seçip yüklüyorsun. Ben kullanmıştım.

Bu adamların tek düzgün çevirisi RDR2 çevirisi. Onu da makinenin yapmadığı bariz. Gerçekten emek verilerek yapılmış harika bir çeviri o. Sanki bana bir grup sızdırmış da bunlar üzerine konmuş gibi geliyor ama neyse.

Güvenli ama pek iyi değil. Atomic Heart çevirisinde "gazozu ver bana." benzeri bir cümle vardı. Normalde bu cümlenin sonunda ünlem işareti olması lazım. Bunun gibi hata çok.

Hocam bunların yama yükleyici diye bir programı var, bu uygulamadan oyun seçip yüklüyorsun. Ben kullanmıştım.

Bu adamların tek düzgün çevirisi RDR2 çevirisi. Onu da makinenin yapmadığı bariz. Gerçekten emek verilerek yapılmış harika bir çeviri o. Sanki bana bir grup sızdırmış da bunlar üzerine konmuş gibi geliyor ama neyse.

Hocam bende önceden RDR 2 cevirisini kullanmıştım evet o bayağı iyiydi. Elden Ring içinde kullanmak zorundayım gibi ingilizcem çok iyi değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı