Maks. 250 TL mouse + mousepad önerisi

Bu fareyi kullanıyorum. Oyunlarda çok rahat ediyorum. Makro özellikleri de var, hiç kullanmadım.
Fare hassasiyet ayarını farenin üzerinde bulunan tuşlarla da ekstradan yapabiliyorsunuz. Oyun sırasında fare hassasiyeti değiştirmek için güzel bir çözüm. Kalitesinden bahsetmeye gerek yok. Gerçekten muhteşem ve tavsiye ederim. Bu fareyi almak isterseniz biraz 250 liranın üzerine çıkmanız gerekecek tabii.

Bu fareyi kullanıyorum. Oyunlarda çok rahat ediyorum. Makro özellikleri de var, hiç kullanmadım.
Fare haşağısiyet ayarını farenin üzerinde bulunan tuşlarla da ekstradan yapabiliyorsunuz. Oyun sırasında fare haşağısiyeti değiştirmek için güzel bir çözüm. Kalitesinden bahsetmeye gerek yok. Gerçekten muhteşem ve tavsiye ederim. Bu fareyi almak isterseniz biraz 250 liranın üzerine çıkmanız gerekecek tabii.

Bu tarz mouselar benim midemi bulandırıyor açıkçası sadelik benim için daha önemli her neyse yine de teşekkürler Rival 110 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı