Maksimum 10.000 TL masaüstü bilgisayar önerisi

Crablee

Hectopat
Herkese selam, LGS sınavıma 4 gün kaldı sınavdan sonra ise yaklaşık 9-10 bin TL ile sistem alacağım. İtopya'dan bakıyorum ama istediğimi çok fazla bulamadım.

Öncelikle söyleyeyim ben render, kurgu, montaj ve oyun işleri ile meşgul olacağım buna göre iyi işlemcili ve ekran kartlı bir sistem istiyorum istediğim sistemde en az;

-Ryzen 7 işlemci.
-RX 5700 XT, RTX 2070 ve eşdeğer kartlar.

Olsun istiyorum ve biliyorsunuz ki İtopya'da hazır bir sistem üzerine montaj yapabiliyorlar bundan faydalanarak yapın lütfen İtopya'nın hazır sistemleri genellikle kötü oluyor fakat ekran kartı işlemci falan takıp çıkartılabiliyor.
Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem monitör hariç 10.000 TL şimdiden teşekkürler.

Herkese selam, LGS sınavıma 4 gün kaldı sınavdan sonra ise yaklaşık 9-10 bin TL ile sistem alacağım. İtopya'dan bakıyorum ama istediğimi çok fazla bulamadım.

Öncelikle söyleyeyim ben render, kurgu, montaj ve oyun işleri ile meşgul olacağım buna göre iyi işlemcili ve ekran kartlı bir sistem istiyorum istediğim sistemde en az;

-Ryzen 7 işlemci.
-RX 5700 XT, RTX 2070 ve eşdeğer kartlar.

Olsun istiyorum ve biliyorsunuz ki İtopya'da hazır bir sistem üzerine montaj yapabiliyorlar bundan faydalanarak yapın lütfen İtopya'nın hazır sistemleri genellikle kötü oluyor fakat ekran kartı işlemci falan takıp çıkartılabiliyor.
Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem monitör hariç 10.000 TL şimdiden teşekkürler.
1592327643153.png

İtopyadan topladım, ürünlerde değişiklik yapılabilir ama hoş bir sistem fiyatına göre.

GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA (X2)

10 230 lira fazla araştırmadım ama daha ucuza bulabilirsin sanki tek bir siteden baktım

Kasa ve PSU 'yu öylesine koydum daha iyisinin bulursun daha ucuza.

Bu arada monitörün 2K değilse söyle ekran kartını düşürüp işlemciye ağırlık verelim fakat bu işlemcide güzel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı