Maksimum 12.000-13.000 TL telefon önerisi

Hocam öneri için teşekkürler, konuya yazmayı unutmuşum burada belirteyim. Yaklaşık 5.5 senedir Xiaomi Mi Max 2 kullanıyorum, telefondan memnunum fakat değişiklik olması açısından farklı ara yüzlü, farklı marka bir telefon arıyorum. Bu yüzden büyük ihtimalle Poco tercih etmeyeceğim, yine de teşekkür ederim.

@Ugurcum hocam bu fiyat bandında sanırım sadece A73 var, o model nasıl?

S21 veya S21 FE ile arasında çok fark var mı hocam bu modelin?
Sanırım evet. Şu an en iyi A73 var. S21 FE vardı ama muhtemelen bu aralar çok tercih edildiği için 15.000'e kadar falan yükselmiş.

Merhaba, sorum başlıktaki gibi. Aynı soruların sorulduğunun ve konuların açıldığının farkındayım ama piyasa her gün değiştiği için yenisini açabilirim diye düşündüm. Aklımda Honor 70 var. Siz ne tavsiye edersiniz? Şu anki telefonum Xiaomi Mi Max 2, yaklaşık 5 buçuk senedir kullanıyorum, telefondan memnunum fakat bu kadar sürenin ardından değişiklik istiyorum. O yüzden önerirken Xiaomi veya POCO modelleri önermezseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Snapdragon'lu S20 FE öneririm.

14 civarına S21 FE bulunabiliyor gibi, biraz zorlayıp almaya değer mi sizce?
Tam olarak bilemiyorum. En net üstünlüğü kamera A73'e göre.
Samsung'un flagship modelleri yazılım ve kalite konusunda A serisine göre çok daha iyi oluyor ama FE modeller bu açıdan tamamen flagship modellere dahil mi bilmiyorum. Batarya konusunda muhtemelen A73 daha çok dayanır(işlemcisi daha verimli), ortalama performans yakındır, max performansta S21 FE üstündür.

Batarya günü çıkarması yeterli olur, mobilde genelde çok oyun oynamam fakat işlemcisi güçlü yeni bir telefon almışken illa bakarım diye düşünüyorum. Maalesef şu anki Mi Max 2'min en büyük eksisi kamera, artık yavaştan çamur denecek kalitede fotoğraflar çekiyor, bu yüzden kamerası iyi bir telefon olsun istiyorum. 1-2 ay içinde alacağım yeni telefonu, eğer uyguna bulabilirsem 21 FE, eğer bulamazsam Honor 70 alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı