Maksimum 200 TL ürün tavsiyesi

Hocam mouse alacaksam elime oturmasını isterim şu an kullandığım tam oturmuyor rahat kullanamıyorum, birde alırsam kontrol edilebilir RGB olmasını ve makro tuşları bulunmasını isterim, elimin boyutu bileğimden orta parmağımın ucuna kadar; 18-18,5 santimetre, klavyem Corsair o yüzden mouseta Corsair veya Asus öncelikli tercihim olur, hiç olmadı parayı kenara atarım Kasım'a kadar para biriktirip indirimlerde kaliteli bir şey alırım, hangi fikir daha mantıklı olur acaba?
Corsair için Orta-Büyük ellere uygu diye yorumlar yazmışlar ama kullanmadım, bilmiyorum.

Logitech'i kısa süre kullandım, irice bir şey ve bayağı ekstra tuşu var.

Bu bütçede iyi mouse'lar olduklarını bilsem de el ölçülerini cm olarak bilmiyorum.

Asus ROG bir mouse da var ama çok sık karşılaşmam dışında bir bilgim yok :)

Kanka Gamepad ve led şerit al :D Cidden öyle bi' isteğin var ki, ne önersem şaşırdım.
Valla iyi kötü bi Gampad'im var yeterli olduğunu düşünüyorum, led şerit için anakartımda maalesef girişi bulunmuyor😥 birkaç aya anakartı değiştireceğim inşaallah😁 ondan sonra belki düşünebilirim, bir şey isterim para olmaz para olur bir şey bulamam, halime bak. R6 Deluxe almayı düşünüyordum acaba o parayı da ekleyip CyberPunk mı alsam? Çok güzele benziyor, çıkınca ne kadar olur ki?
Mouse alırsam büyük ihtimal Asus ROG İmpact alırım hoşuma gitti güzele benziyor, ne yapacağımı şaşırdım bi yardımcı olun bana lütfen🥺 bu arada PC’den yazıyordum elektrikler gitti şansıma😥 dün trafo patladı bugün de kestiler elektrik özel şirkete verilirse olacağı bu zaten.

Geri
Yukarı