Maksimum 200 TL'ye Kablosuz Gaming Kulaklık Tavsiyesi

AslanOnbir

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi. Maksimum 200 TL'ye önerebileceğiniz sağlam, ses kalitesi iyi olan, kablosuz Gaming kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz kulaklık istiyorsan ve kaliteli olmasını istiyorsan bütçeyi artırman gerekir. Çünkü hem kablosuz hemde kaliteli kulaklıklar gerçekten pahalı.
Sana önerim kablolu kulaklıktır. O fiyata gercekten guzel kaliteli bir kablolu gaming kulaklık alınabilir. Örneğin Rampage RM-K7 7.1 modeli ve Gamepower Medusa 7.1 modeline bakabilirsin.

Kablosuz kulaklık istiyorsan ve kaliteli olmasını istiyorsan bütçeyi artırman gerekir. Çünkü hem kablosuz hemde kaliteli kulaklıklar gerçekten pahalı.
Sana önerim kablolu kulaklıktır. O fiyata gercekten guzel kaliteli bir kablolu gaming kulaklık alınabilir. Örneğin Rampage RM-K7 7.1 modeli ve Gamepower Medusa 7.1 modeline bakabilirsin.

Kardeşim Gamepower Medusa 7.1 modelinde titreşim özelliği var mı ?

Kardeşim Gamepower Medusa 7.1 modelinde titreşim özelliği var mı ?

Sayfanın aşağısında kulaklığın özellikleri belirtilmiş.Bir göz atmanı tavsiye ederim.
Benim anladığım kadarıyla bu kulaklıkta titreşim özelliği yok. Olmaması büyük bir kayıp değil. Çoğu oyunda titreşim özelliği olmadığı için fazla kullanamazsın zaten bu özeliiği.

Eğet bütçeyi biraz arttırabilirsen bu var;
Kesinlike Gamepower, Rampage, Frisby gibi markalar almayın. 5 para etmezler ve kalitelerine göre çok pahalılar. Kendim kullandım ve klavyeleri dışında hiç memnun kalmadım.
Bu ara klavyeleri de çabuk yıprandı tuşları şuan F ve Shift tuşu bazen basmıyor.

Eğet bütçeyi biraz arttırabilirsen bu var;
Kesinlike Gamepower, Rampage, Frisby gibi markalar almayın. 5 para etmezler ve kalitelerine göre çok pahalılar. Kendim kullandım ve klavyeleri dışında hiç memnun kalmadı.
Arkadaş maximum 200 tl dediği için o modelleri önerdim. Eğer bütçesini artırma imkanını varsa kesinlikle Steel Series Siberia 200 öneririm.

Arkadaş maximum 200 tl dediği için o modelleri önerdim. Eğer bütçesini artırma imkanını varsa kesinlikle Steel Series Siberia 200 öneririm.
Bence 200Tl ye dandik almaktansa 260Tl ye Steelseries, Razer, Senheiser, Logitech gibi işin erbabı markalar almak daha iyi olur. 260Tl verirsin uzun süre kullanırsın. Tabii düşük bütçede böyle seçimler yapılabiliyor. Hadi kulaklık klavye neyse ama sakın mauselarına yanaşmayın. Kulaklık yine bir nebze kurtarıyor ben medusa modelini kullandım. 7.1 konusunda biraz kötü. Streo konusunda iyi diyebilirim.

Bence 200Tl ye dandik almaktansa 260Tl ye Steelseries, Razer, Senheiser, Logitech gibi işin erbabı markalar almak daha iyi olur. 260Tl verirsin uzun süre kullanırsın. Tabii düşük bütçede böyle seçimler yapılabiliyor. Hadi kulaklık klavye neyse ama sakın mauselarına yanaşmayın. Kulaklık yine bir nebze kurtarıyor ben medusa modelini kullandım. 7.1 konusunda biraz kötü. Streo konusunda iyi diyebilirim.
Tabikide haklısın, saydığın markalar gayet iyi. Eğer bütçeyi artırabilirse alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı