Maksimum 300 TL hem müzik hem oyun için kablosuz kulaklık

NFurkan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
TARDIS Main Console Room
Daha fazla  
Merhabalar, benim yeni bir kulaklığa ihtiyacım var. Kulaküstü hem bilgisayarda hem telefonda kullanabileceğim kablosuz bir kulaklığa ihtiyacım var. Dahili bir mikrofonu olursa iyi olur. Bilgisayarda kabloyla kullanacağım için gecikme süresi önemli değil. Önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca sadece bilgisayar için kablolu kulaklık da önerebilirsiniz. Mikrofonlu olması önemli.

Araştırırken bu modelin ciddi bir gecikme problemi olduğunu okudum. Sadece müzik için alınabilir, filmde bile rahatsız edici gecikme diyorlardı. Kablolu kullanım olanağı da yok. Rakibi JBL T450BT veya T500BT ses gecikme konusunda daha başarılı olduğu söyleniyor.

Araştırırken bu modelin ciddi bir gecikme problemi olduğunu okudum. Sadece müzik için alınabilir, filmde bile rahatsız edici gecikme diyorlardı. Kablolu kullanım olanağı da yok. Rakibi JBL T450BT veya T500BT ses gecikme konusunda daha başarılı olduğu söyleniyor.
T500BT de de yok diye gözüküyor. Bana kablolu kullanım da gerek ve mikrofonu da iyi olsa güzel olur.

Müzik için değil de sadece oyun için kablolu ve mikrofonlu bir model var mıdır bildiğiniz? Telefonda kullanmasam da olur.
Oyun kulaklıkları hakkında fikrim yok maalesef. Ben genel olarak JBL ve Sony kullandım. Şu an kullandığım JBL ile sesin nereden geldiğini çok güzel anlıyordum CS GO'da fakat bu da bütçenizin üzerinde. İsterseniz oyun kulaklığı tavsiyesi olarak bir konu açın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı