Maksimum 3000 TL monitör önerisi

Çok teşekkür ederim ben aslında çok seçim yapmıyordum fakat düşük fiyatta VA panel monitörlerde çok fazla ghosting olduğunu söyledikleri için uzak durmak gerek gibi düşündüm :D

Bu 3 monitör arasında kaldım sizce Valorant CS:GO gibi oyunlar için en uygunu hangisidir.
@xozcixl @Mantony @Süleyman Yusuf @CBum
Genelde rekabetçi oyunlar için 24" monitörler tercih ederler. Fakat ben uzun kullanımda faydalı olduğunu düşünmüyorum. 27" ve ayarlanabilir standı olan bir monitör rahatlık açısından daha iyi olacaktır.
Genelde rekabetçi oyunlar için 24" monitörler tercih ederler. Fakat ben uzun kullanımda faydalı olduğunu düşünmüyorum. 27" ve ayarlanabilir standı olan bir monitör rahatlık açısından daha iyi olacaktır.
24" tercih edecekseniz :

Çok teşekkür ederim ben aslında çok seçim yapmıyordum fakat düşük fiyatta VA panel monitörlerde çok fazla ghosting olduğunu söyledikleri için uzak durmak gerek gibi düşündüm :D

Bu 3 monitör arasında kaldım sizce Valorant CS:GO gibi oyunlar için en uygunu hangisidir.
@xozcixl @Mantony @Süleyman Yusuf @CBum
Düzgün bir satıcıdan indirim zamanı alınırsa ben bu modeller yerine G24F'i öneriyorum, attıklarınız arasından daha geniş renk gamı ve kontrasta sahip AOC modelini öneririm.

aoc ile lg arasında kaldım sizce neden lg
Bu monitörüde alabilirsin.Hoparlörüde var.8 aydır kullanıyorum ve memnunum.

@Kerem Gözükara 1 ms GtG olduğu için bir tık ona verdim rekabetçi oyun oynadığınız için o da.

Geri
Yukarı