Maksimum 300TL krampon önerisi

Resitk00000

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 300 TL krampon arıyorum 42 numara olacak. Cok bilinmis bir marka olmasına gerek yok. Ağır şartlarda 2 yıl dayanabilirse guzel olur. Topa vurunca acıtmamalı. Hissiyatı güzel olacak. Ayağı pek sıkmayacak. Çim saha yani civili olursa guzel olur. Biliyorum bu zamanda benim istedigim gibi 300 TL ayakkabı olmaz ama ben yine de bir size danışmak istiyorum. Sizin de kullandığınız, deneyimlediğiniz bir ürün olursa güzel olur.

Merhaba, ben 300 TL krampon arıyorum 42 numara olacak. Cok bilinmis bir marka olmasına gerek yok. Ağır şartlarda 2 yıl dayanabilirse guzel olur. Topa vurunca acıtmamalı. Hissiyatı güzel olacak. Ayağı pek sıkmayacak. Çim saha yani civili olursa guzel olur. Biliyorum bu zamanda benim istedigim gibi 300 TL ayakkabı olmaz ama ben yine de bir size danışmak istiyorum. Sizin de kullandığınız, deneyimlediğiniz bir ürün olursa güzel olur.

Hocam ben de bu konu hakkında biraz baktım, kendim de alacağım şu 2 krampon gözüme çarptı. Alanlar da memnun bence bir bakın derim.(ben de alacağım)
Buradan ayak numaranızı seçebilirsiniz.

Hocam ben de bu konu hakkında biraz baktım, kendim de alacağım şu 2 krampon gözüme çarptı. Alanlar da memnun bence bir bakın derim.(ben de alacağım)
Buradan ayak numaranızı seçebilirsiniz.
Merhaba yorumlara baktım. Cogu kisi pilastik koktugunu ve kalitesiz oldugunu soylemis. İlk oyunlarinda ayakkabi bir cok yerinden patlak vermis. Siz alacaksanız bence almayın. Kotu yorumlara bakmanizı tavsiye ederim.

Merhaba yorumlara baktım. Cogu kisi pilastik koktugunu ve kalitesiz oldugunu soylemis. İlk oyunlarinda ayakkabi birçok yerinden patlak vermis. Siz alacaksanız bence almayın. Kotu yorumlara bakmanizı tavsiye ederim.

300 liraya çok kaliteli krampon bulmak zor ama sen kursa filan gitmiyorsan işte halı sahada Mac yapıyoruz öylesine filan diyorsan olabilir ama 300 TL'ye saglam bir şey bulmak imkansız.

Ben de kursa başlayacağım için bir krampon almak istiyorum, ama öyle bayağı yüksek fiyatlar da vermek istemiyorum. Profesyonel futbolcu değilim hem kursda hem de arkadaşlarımla halı sahada kullanabileceğim direkt yırtılmayacak bir şey arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı