Maksimum 4000 TL'ye 2K monitör önerisi

Jacey

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Sistemimde EVGA RTX 3070 ve 5600X var. 27" 2K 144/165 Hz monitör almak istiyorum. Genelde belli bir oyun türü yok, ortalama bir monitör bakıyorum. IPS panel tercih ediyorum. Curved olup olmaması önemli değil. En fazla 4 bin liraya kadar çıkabilirim. Bulabildiğim ilk monitör bu.

VG27AQ1A modeline bakabilirsiniz. 2K çözünürlüğe sahip, IPS panel, 1ms ve 170Hz bir monitör. Panel ve renkleri sağlam bir monitör.

VG27AQ1A modeline bakabilirsiniz. 2K çözünürlüğe sahip, IPS panel, 1ms ve 170Hz bir monitör. Panel ve renkleri sağlam bir monitör.
Fiyat olarak en uygun Amazon’da ama onun da satıcısı farklı bir firma. Benim bütçemi aşıyor, tavsiye için teşekkürler.

Bende sizin gibi monitör bakıyorum hikaye odaklı oyunlar için kararınız neyden yana oldu son olarak?
Henüz satın almadım, bu monitör meselesi anladığım kadarıyla biraz teferruatlı. Kendimce araştırıyorum hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…