Maksimum 50.000 TL laptop önerisi

Bütçe
>50.000

denizdogan44

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 13th 16GB Ram 1TB M.2 SSD. RTX4060 8GB
Öncelikle merhaba bu yıl bilgisayar programcılığını kazandım 2 yılın ardından mühendisliğine geçiş yapacağım o yüzden iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Tabii ki sadece yazılım değil aynı zamanda zaman zaman da oyun oynayacağım o yüzden iyi bir ekran kartına sahip bir bilgisayar gerekli. Maksimum 50k . Uzun yıllar da götürmesi lazım en azından üniversiteyi bitirene kadar. Birkaç model buldum fakat tam emin olamıyorum.
Özellikle: HP Victus/Core i7-13700H İşlemci/16GB RAM/1TB SSD/RTX4060/16.1''/Win 11/Laptop Gümüş 7P635EA
Bu model kafama çok uydu gidip görünce de hoşuma gitti. Fakat ekran kartının watt değeri 120W imiş ben 140 sanıyordum ne kadar sıkıntı yaratır oyun oynarken bilmiyorum. Ve bir de MediaMarkt vatan Teknosa gibi görüp inceleyip alabilecğim yerler olması lazım o yüzden biraz daha işim zor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Hocam 50-55e 4070li laptoplar var. Ve Victus malzeme kalitesi açısından zayif bir ürün. ASUS, Lenovo, MSI bakmanızı öneririm.
Hocam ya 55 biraz zorlar 50 ve altı okey benim için. HP Victus evet malzee kalitesi çok iyi değil ama attığım modelde ki özelliklerdeki diğer bilgisayarlara baktığımda fiyat 50 nin üstüne cıkıyor 50 üstü beni biraz zorluyor. O yüzden bend eemin olamadım ve internette de çok fazla güncel bilgiye erişim zor. Teşekkür ederim cevabın için.

bu da iyimiş
Evet hocam bu da güzel model fakat aradaki fiyat farkı bence vermeye değmez.

Hocam ya 55 biraz zorlar 50 ve altı okey benim için. HP Victus evet malzee kalitesi çok iyi değil ama attığım modelde ki özelliklerdeki diğer bilgisayarlara baktığımda fiyat 50 nin üstüne cıkıyor 50 üstü beni biraz zorluyor. O yüzden bend eemin olamadım ve internette de çok fazla güncel bilgiye erişim zor. Teşekkür ederim cevabın için.

Evet hocam bu da güzel model fakat aradaki fiyat farkı bence vermeye değmez.
benim attığımda 32 gb ram var ve rtx 4070 var. ekranı da 2k. çok daha uzun ömürlü bir laptop.

Son düzenleme:
bütçeniz yetmiyorsa sizin attığınızı da alabilirsiniz tabi ki. isterseniz bir de şuna bakabilirsiniz. ram 32 gb olmasından dolayı daha rahat ve uzun ömürlü olabilir.

Bu bilgisayar evet gayet iyi hem fiyat olarak hem de özellik olarak. Eğer ki yaşadığım yerde ki teknosa da varsa bunu alabilirim. Yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı