Maksimum 500 TL'ye Çok fonksiyonlu yazıcı tavsiyesi

timur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar bütçem maksimum 500TL. Yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve fax özellikleri olan siyah-beyaz A4 baskı yapan yazıcı alacağım. Aklımdaki bazı modellerin linkini koyuyorum bunların içinden veya dışından tavsiyelerinizi bekliyorum.
Tesekkürler.
Samsung Sl-M2675F Yazıcı , Tarayaıcı , Fotokopi , Faks - Vatan Bilgisayar
Xerox Workcentre 3045Ni Lazer Yazıcı, Tarayaıcı, Fotokopi, Faks - Vatan Bilgisayar
Oki Mb451Dn Lazer Yazıcı, Tarayaıcı, Fotokopi, Faks - Vatan Bilgisayar

Aşağıdaki ürün bütçenin yarısına satılıyor. Gerçekten her işini halledecek kadar fonksiyonlu ve kartuşları çok ucuz, doldurma derdi olmadan yenisini alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki ürün bütçenin yarısına satılıyor. Gerçekten her işini halledecek kadar fonksiyonlu ve kartuşları çok ucuz, doldurma derdi olmadan yenisini alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tesekkur ederim bana lazer yazici lazim o yüzden Samsung almaya karar verdik.

Tarayıcı ve beraberindeki fonksiyonlara sahip bir renkli lazer yazıcı hiç de ucuz değildir açıkçası :)
Acaba hangi model yazıcıyı almaya karar verdiniz? Toner konusunda başınızı ağrıtmayacak bir model seçmenize yardımcı olalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı