Maksimum 6000 TL kulaklık önerisi

Belirtmiş olduğunuz Bayerynamic DT770 Pro 32 Ohm modelini aldım. Sipariş elime ulaştığında bakacağım artık. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bir de bu ürün dışarı ses izolasyonu iyidir umarım. Toplu taşımada yüksek seste kullanabilir miyim?
80 Ohm modelini her gün kullanıyorum ama bu tarz kulaklıklar dışarıda kullanmaya pek müsait değil bence, öncelikle kablosu çok fazla uzun onu halletseniz bile kafa bandı deri gibi olduğu için kısa sürede yıpranır.

Size @BerkayZ87 in önerdiği K361 daha uygun oldur hem pad leri deri olduğu için dışarıda ses vermeyecek, aynı şekilde dışarının sesinide diğer kulaklıklara göre daha çok kesecektir

AKG K361 oneririm. Hem DAC/Amfi gerekmiyor, hem hafif, hem de yukaridaki kulakliklara gore daha dengeli bir ses profili var. M50x'in sahnesi oldukca dar. Kapali kulakliklarda sahne zaten dar olur, bu bir gercek ancak M50x'te ekstra dar. K361'de bu sahne daha genis. Ve M50x ile M40x'teki gibi kronik kafa bandi ve kulak padi soyulmasi gibi sorunlari yok. Tek sorunu malzeme kalitesi dusuk, onu da hor kullanmayarak engelleyebilirsin.

DT 770 Pro'nun 32 Ohm versiyonunu pek tavsiye etmem. Hem padleri 80 ve 250'lik versiyonlara gore kotu, hem de 32 Ohm versiyonu, kulakligin tam performansini gosteremiyor. Telefonunun 3.5mm portu gucluyse 80 Ohm versiyonu dusunulebilir ama DT770 Pro biraz kaba bir kulaklik, estetik durmuyor. Ek olarak herkesin sevecegi tarzda bir ses profili yok. Tizler oldukca parlak, midler bir tik sonuk, basslar ise yine tizler kadar olmasa da ben buradayim diyecek kadar onde. Kabaca V-Shape diyelim. Tiz hassasiyetin varsa rahatsiz olursun. Bunun disinda closed-back olmasina ragmen sahnesi oldukca genis olan bir kulakliktir.

Benim sahsi tercihim AKG K361 olurdu. Veya biraz daha koyayim ama daha iyi bass olsun dersen de AKG K371 var. Ikisinin arasindaki en temel fark, K371'in daha bassli bir ses profiline sahip olmasi.
Siparişi iptal ettim ve AKG 371 kulaklığını aldım. Bass özelliğini taşıyor olması çok iyi. Teşekkürler.

Siparişi iptal ettim ve AKG 371 kulaklığını aldım. Bass özelliğini taşıyor olması çok iyi. Teşekkürler.
Hayirli olsun. K371 icin yapmaniz gereken tek sey, hor kullanmamak.

Hayırlı olsun hocam, otobüste vs de kullanımdan bahsetmişsiniz, o zaman resimlerden gördüğüm kadarıyla DT 770'e göre biraz daha küçük earcupları olan size önerilen K371 uygun olabilir. Dinlediğim ya da hakkında araştırma yaptığım bir model değil umarım memnun kalırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı