Maksimum 7500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
7500
Benim aradığım şey hocam bana günü çıkarsın genelde sadece Instagram ile TikTok'a bakıyorum çok bir kamera beklentim yok ortalama fotoğraflar çeksin bir de sorun çıkarmadan Clash of Clans oynatsın

Siz Xiaomi Redmi Note 9S alın tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Kenarda paranızdan bir miktar yine kalır. :)

Siz Xiaomi Redmi Note 9S alın tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Kenarda paranızdan bir miktar yine kalır. :)

Durum bildirimi: Hocam Note 10s 6/128 aldım (telefoncuda az kullanılmış her şeyi çalışan IMEI'si sorgulandığında birebir tutan bir telefon oldu kontrol ettim her şeyi) 4500 TL'ye aldım. Cebimede gayet iyi bir para kaldı. IPS LCD ekrandan sonra AMOLED ekran gözüme garip geldi ( iyi anlamda her şey çok net) benden önceki sahibi 11 Pro ile değiştirmiş ondan. (takas) benim işime geldi.

Durum bildirimi: Hocam Note 10s 6/128 aldım (telefoncuda az kullanılmış her şeyi çalışan IMEI'si sorgulandığında birebir tutan bir telefon oldu kontrol ettim her şeyi) 4500 TL'ye aldım. Cebimede gayet iyi bir para kaldı. IPS LCD ekrandan sonra AMOLED ekran gözüme garip geldi ( iyi anlamda her şey çok net) benden önceki sahibi 11 Pro ile değiştirmiş ondan. (takas) benim işime geldi.

Redmi Note 10S alarak yanlış yaptınız, ailemde kullanan birisi var hoparlör ahizesi arızalı, arada ses gelmiyor. Kaç kere teknik servise götürdü sorun yok deyip cihazı geri vermişler. Kronik sorun olabilir belki. Yine de hayırlı olsun demek düşer.

Redmi Note 10s alarak yanlış yaptınız, ailemde kullanan birisi var hoparlör ahizesi arızalı, arada ses gelmiyor. Kaç kere teknik servise götürdü sorun yok deyip cihazı geri vermişler. Kronik sorun olabilir belki. Yine de hayırlı olsun demek düşer.

Hocam benden önce bir 6 7 ay kullanılmış herhangi bir sorun yaşamamış kullanan kişi ona güvenerek bende bunu aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı