Maksimum internet hızı nasıl alınır?

Daha fazla  
Bazen oluyor 34Mbps alıyorum ama genel olarak sürekli hızım 6Mbps geçmiyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Hat değerlerim kötü mü? Almam gereken hızı alamıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG
s.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerlerinizle alakalı pinginiz zaten açıklıyor.Bu internetin çıktığı ankastre'den evinize gelene kadar sağlıklsız ve düzensiz bir şekilde gelmesinden oluşuyor maalesef.Tamamen alt yapı kaynaklı bunun çözümü ttnet'in altyapınızı yenilemesi olucaktır diye düşünüyorum buda kim bilir ne zaman.

Hat değerlerinizle alakalı pinginiz zaten açıklıyor.Bu internetin çıktığı ankastre'den evinize gelene kadar sağlıklsız ve düzensiz bir şekilde gelmesinden oluşuyor maalesef.Tamamen alt yapı kaynaklı bunun çözümü ttnet'in altyapınızı yenilemesi olucaktır diye düşünüyorum buda kim bilir ne zaman.
Şu an tekrar hızlandı mesela buradaki alt yapı güncelleneli 1 ay olmuyor. Saha dolapları ve kablo alt yapısı yeni değişti tüm mahallenin. 😶😞

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    103,2 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı