Malwarebytes girmediğim siteye virüs dedi

Yok yahu o kadar da değil benim yaptığım gibi yap artık ben artık VirusTotal diye diye var oradan indirdikleri mi taratiyorum birçok antivirüs programının bulut hizmeti var onu kullanıyor böylece bircok antivirüs taramış oluyor icim rahat ediyor bunu site linklerini taramak içinde yapabilirsin gayet güzel bir site tavsiye ederim.

VirusTotal bazen virüs olan yazılımları normal olarak saptıyor. Dosya indirmiştim VirusTotal ile tarattım hiçbir şey yoktu sonra çalıştırdım PC'ye trojan girdi.

Yok yahu okadarda değil benim yaptığım gibi yap artık ben artık virüs Total diye diye var oradan indirdikleri mi taratiyorum birçok antivirüs programının bulut hizmeti var onu kullanıyor böylece bircok antivirüs taramış oluyor icim rahat ediyor bunu site linklerini taramak içinde yapabilirsin gayet güzel bir site tavsiye ederim.
VirüsTotal ile tarattım fakat birşey bulamadı. Ondan sonra bilgisayar güvenlik kalkanı kapandı ve sabah uyandığımda interneti kapatmıştı ben de direk format attım. Hâlâ içim rahat değil. Fakat şuan idare ediyorum.

VirüsTotal ile tarattım fakat birşey bulamadı. Ondan sonra bilgisayar güvenlik kalkanı kapandı ve sabah uyandığımda interneti kapatmıştı ben de direk format attım. Hâlâ içim rahat değil. Fakat şuan idare ediyorum.
Kaspersky kurulumu yap.

Zaten virüs Total bilgisayara baştan sona atarım ama sadece belirli bir uygulama indirmişsiniz ya da program o programı tarar belirli bir boyuta kadar tarar komple her programı da tarayamaz boyutu düşük olmak zorunda dolayısıyla farklı bir antivirüs programı indirip bilgisayara dosya falan indirdiğiniz zaman bu siteden taratmanız daha mantıklı.

Son düzenleme:
Yüksek ihtimalle Brave nin saatlik reklamlarından birini algıladı e bende virüs sandım ve format attım. Olsun yapcak bişe yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı