Malwarebytes Silinmiyor

Güvenlik yazılımlarını kaldırmak için el ile dosya silinmez. Tekrar kurun ve kendi kaldırma aracı ile kaldırın. Kaspersky ve MBAM temiz diyorsa sistem temizdir büyük ihtimalle. Yine de şüpheleniyorsanız imzamdan rapor 1 ve FRST raporu paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Güvenlik yazılımlarını kaldırmak için el ile dosya silinmez. Tekrar kurun ve kendi kaldırma aracı ile kaldırın. Kaspersky ve MBAM temiz diyorsa sistem temizdir büyük ihtimalle. Yine de şüpheleniyorsanız imzamdan rapor 1 ve FRST raporu paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Peki bu kadar sıkıntı neden oldu dersiniz? Amd Adrenalin'e geçmiştim bu kadar sistemime etki etmiş olabilir mi? Bir bakacağım teşekkürler.

SigCheck Ext diyor onu da işaretlemeli miyim? Attığınız rehberde böyle bir seçenek yoktu?
@24099 FRST raporunda attığınız linke baktım ve her şeyi yaptım. Klasörde FRST uygulamasına ek 3 tane metin belgesi geldi. Onları ne yapacağım tam olarak yardımcı olur musunuz?
Yeni klasör @24099 Hocam bakar mısınız doğru yapmışımdır umarım. @Murat5038 rehberi de siz paylaşmışsınız yardımcı olabilir misiniz doğru mu yaptım tam bilemedim.

Son düzenleme:
@lawlaw
Geç cevap için kusura bakmayın. MBAM denetim masasından önce kaldırıp öyle raporu paylaşın.
Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Dün gece temiz bir format atıp çözdüm. Çözmek için çok fazla yazılım yükledim onları kaldırdım arkada dosya bıraktılar çok fazla pislik birikti anlayacağınız. Temizinden hallettim işi. :) Moderatör arkadaşlar çözüldü olarak işaretleyebilirse sevinirim.

Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Dün gece temiz bir format atıp çözdüm. Çözmek için çok fazla yazılım yükledim onları kaldırdım arkada dosya bıraktılar çok fazla pislik birikti anlayacağınız. Temizinden hallettim işi. :)Moderatör arkadaşlar çözüldü olarak işaretleyebilirse sevinirim.
Ben teşekkür ederim :)

Revo falan ben de silemedim arkadaşların yöntemini uyguladım, önce programı yeniden kurdum sonra tools uygulamasını yönetici olarak çalıştırdım, advantec sekmesine gelip clean dedim, personel'i seçtim ve onaylayıp kaldırdım, evet uygulama silindi, formata gerek yok

Dostum bu bende de olmuştu. Malwarebytes eğer taramada virüs bulmuyorsa virüs yoktur.
Yani format atmana gerek yok. Ama kafan hala rahat etmiyorsa format atabilirsin 🙂

Geri
Yukarı