Malwarebytes tarama sonuçları nasıl?

0verlord23

Decapat
Öncelikle selam arkadaşlar, bugün bilgisayarı açtığımda su içmeye gitmiştim geldiğimde Opera'da bir sitenin reklamıyla karşılaştım kripto sitesiydi ben de Malwarebytes ile tarattım sonuçlar aşağıdaki fotoğraflarda yer alıyor sonuçlar nasıl? Ve daha başka bir şekilde tarama yapmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    14,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.PNG
    2.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla reklam virüsü yemişsin işte. Ama Malwarebytes temizlemiş mi duruyor mu bilmiyorum pek.

Karantinaya almış yani gerek yok. Gerçek zamanlı koruma için Kasperksy Security Cloud kullanın. Malwarebytes böyle ani durumlarda tam koruma yapamıyor.

Reklam virüsü tespit etmiş ve karantinaya almış. Karantinadan silebilirsiniz. Tekrar herhangi bir program ile tarama yapmanıza gerek yok. Malwarebytes yeterli.

Son düzenleme:
Öncelikle selam arkadaşlar, bugün bilgisayarı açtığımda su içmeye gitmiştim geldiğimde Opera'da bir sitenin reklamıyla karşılaştım kripto sitesiydi ben de Malwarebytes ile tarattım sonuçlar aşağıdaki fotoğraflarda yer alıyor sonuçlar nasıl? Ve daha başka bir şekilde tarama yapmalı mıyım?

Sadece adware reklam virüsleri yemişin şimdi üstüne bence bir de Hitman Pro gibi daha uzman malware yazılımları tekrar taratsan daha iyi olur, ondan sonra daha iyi emin olabilirsin.

Geri
Yukarı