Manjaro XFCE'yi USB'ye Yazdırırken USB Boyutu Küçülüyor

Gerek Etcher gerek rufusla her seferinde USB'nin boyutu 16 GB'den 3,92 MB'ye düşüyor. İSO dosyası sıkıntısız sanal makinede çalışıyor.
Bu normal. İki bölüm oluştu ve disk yönetiminden bakarsanız sorun olmadığını göreceksiniz. Kurynca disk bölümünden biçimlendirmeniz yeterli.
Adı MISO muhtemelen.

Bu normal. İki bölüm oluştu ve disk yönetiminden bakarsanız sorun olmadığını göreceksiniz. Kurynca disk bölümünden biçimlendirme iz yeterli.
Adı MISO muhtemelen.

Evet MİSO ben USB'yi düzeltmesini hallediyorum Minitool Partiton üzerinden ama benim sorum nasıl ISO'yu USB'ye nasıl yazdırabileceğim hiçbir türlü olmuyor.

Evet MİSO ben USB'yi düzeltmesini hallediyorum Minitool Partiton üzerinden ama benim sorum nasıl ISO'yu USB'ye nasıl yazdırabileceğim hiçbir türlü olmuyor.
Disk yönetiminden iki bölümü de silin tamamen siyah olsun, daha sonra yeni birim deyin, USB boyutu kadar bölüm oluşturun normal boyutuna döner ve yazdırırsınız.
Hocam çok emin değilim fakat içinde sadece efi dosyası var
İşte kalan bölümde Manjaro dosyaları var.
Disk yönetiminden iki bölümü de silin tamamen siyah olsun, daha sonra yeni birim deyin, USB boyutu kadar bölüm oluşturun normal boyutuna döner ve yazdırırsınız.

Güvenin bana. 😁

Anladım hocam iyi günler ve iyi sosyaller.

Güvenin bana. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı