Mansur Yavaş'ın adaylığı kesinleşiyor

Millet ittifakı 2 aday çıkarırsa şaşırmayın arkadaşlar. Ben böyle bir şey bekliyorum. Kk + Mansur veya Ekrem gibi olabilir bence.
İlk turda Mansur CHP'den İmamoğlu İyi partiden aday olabilir.

İnsanımız hala aday bekliyor şaka mısınız? Aday tercih lüksünüz olmadığını anladığınız zaman bazı şeyler değişecek.

Son durumlara göre Akşener imamoğlunu isteyecek kılıçdaroğlu benim diyecek. Diğerleriyle ortak aday görüşmesi sonucunda büyük ihtimal aday İmamoğlu bakalım iki gün sonra belli olacakmış.

Son durumlara göre Akşener imamoğlunu isteyecek kılıçdaroğlu benim diyecek. Diğerleriyle ortak aday görüşmesi sonucunda büyük ihtimal aday İmamoğlu bakalım iki gün sonra belli olacakmış.
Karamollaoğlu ve Babacan'ın Kılıçdaroğluna daha ılımlı olduğunu düşünüyorum. Bence Mansur Yavaş olmadığı sürece tek aday riskli olur, bu başka bir tartışma konusu gerçi.

İlk turda işi bitirmeleri gerekiyor nasıl olacak bilmiyorum ama muharrem ince ile bitiremezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…