MANTIS i3-12100F RX 6700 XT vs DK4 5 5500 RX 6600

Anladım hocam benim fazla coilwhine hakkında bilgim yok o problem çıkarsa ne yapıyoruz iademi ediyoruz bize yenisinimi gönderiyorlar yoksa kullaniyozmu normal.
Hocam yapıcak bir şey yok zaten olunca bile çok sinir bozucu seviyede olmuyor genelde çok ince olduğu söyleniyor hadi diyelim ki dikkatinizi dağıtıyor kulaklık takarak halledebilirsiniz

Hocam yapacak bir şey yok zaten olunca bile çok sinir bozucu seviyede olmuyor genelde çok ince olduğu söyleniyor hadi diyelim ki dikkatinizi dağıtıyor kulaklık takarak halledebilirsiniz.

Anladım bilgi için çok teşekkürler benim bayağı kafam yoruldu bayağıdır sistemleri analiz ediyordum en sonunda forum açayım dedim sizin attığınız monitör içinde teşekkürler değerlendireceğim umarım bir sıkıntı olmazsa 2-3 ay içinde bende sizin attığınız PC'yi alacağım.

Anladım bilgi için çok teşekkürler benim bayağı kafam yoruldu bayağıdır sistemleri analiz ediyordum en sonunda forum açayım dedim sizin attığınız monitör içinde teşekkürler değerlendireceğim umarım bir sıkıntı olmazsa 2-3 ay içinde bende sizin attığınız PC'yi alacağım.
Ne demek hocam bende 1 hatta 1.5 aydır kafa yoruyordum gece rüyamda bile sistem analiz eder duruma gelmiştim😂 umarım sıkıntı çıkmadan kavuşursunuz sisteminizle :) hayırlı forumlar dilerim hocam

Ne demek hocam bende 1 hatta 1.5 aydır kafa yoruyordum gece rüyamda bile sistem analiz eder duruma gelmiştim😂 umarım sıkıntı çıkmadan kavuşursunuz sisteminizle :) hayırlı forumlar dilerim hocam.

Bana inanmayabilirsiniz ama rüyamda bilgisayar kasaları gördüm 2 gece art arda parçaları bulup topluyordum bende sizde umarım sıkıntı yaşamadan sahip olursunuz sisteminize şimdiden hayırlı olsun.

Ne demek hocam bende 1 hatta 1.5 aydır kafa yoruyordum gece rüyamda bile sistem analiz eder duruma gelmiştim😂 umarım sıkıntı çıkmadan kavuşursunuz sisteminizle :) hayırlı forumlar dilerim hocam.

Hocam kusura bakmayın demeyi unutmuşum sistem gelince sizin bana nasıl olduğunu söyler misiniz yani yaşamazsınız inşallah coilwhine ama rahatsız edicimi değil mi sizde de öğrenmek isterim ve bir şey daha soracağım siz kasayı görseldeki kasamı alacaksanız yoksa yükseltme yapacak mısınız yapacaksanız hangi kasa.

Son düzenleme:
Bana inanmayabilirsiniz ama rüyamda bilgisayar kasaları gördüm 2 gece art arda parçaları bulup topluyordum bende sizde umarım sıkıntı yaşamadan sahip olursunuz sisteminize şimdiden hayırlı olsun.

Hocam kusura bakmayın demeyi unutmuşum sistem gelince sizin bana nasıl olduğunu söyler misiniz yani yaşamazsınız inşallah coilwhine ama rahatsız edicimi değil mi sizde de öğrenmek isterim ve bir şey daha soracağım siz kasayı görseldeki kasamı alacaksanız yoksa yükseltme yapacak mısınız yapacaksanız hangi kasa.
Hocam öncelikle sağolun ☺️ tabiki bilgilendirme yaparım hatta vaktim olurda test edersem sizede söylerim. Kasayı VENTO VG15FE alıcam çünkü hava akışı son derece iyi olarak tanımlandı ancak değiştirmek isterseniz ordaki kasalardan sadece 301 iyi bunun içinde 1.3k vermenin pek mantığı yok o yüzden tavsiyem kasayı olduğunu gibi bırakmanız zaten bugün müşteri hizmetleri ilede konuştum kasa gayet güzel

Hocam öncelikle sağ olun ☺️ tabii ki bilgilendirme yaparım hatta vaktim olurda test edersem size de söylerim. Kasayı Vento VG15FE alacağım çünkü hava akışı son derece iyi olarak tanımlandı ancak değiştirmek isterseniz oradaki kasalardan sadece 301 iyi bunun içinde 1.3K vermenin pek mantığı yok o yüzden tavsiyem kasayı olduğunu gibi bırakmanız zaten bugün müşteri hizmetleri ile de konuştum kasa gayet güzel.

Hocam Discord'unuz varsa oradan konuşalım isterseniz tabii sizin için sorun olmazsa.

Hocam öncelikle sağ olun ☺️ tabii ki bilgilendirme yaparım hatta vaktim olurda test edersem size de söylerim. Kasayı Vento VG15FE alacağım çünkü hava akışı son derece iyi olarak tanımlandı ancak değiştirmek isterseniz oradaki kasalardan sadece 301 iyi bunun içinde 1.3K vermenin pek mantığı yok o yüzden tavsiyem kasayı olduğunu gibi bırakmanız zaten bugün müşteri hizmetleri ile de konuştum kasa gayet güzel.

Rankout geldimi sistemin memnun musun herhangi bir sorunu var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı