Çözüldü MariaDB her şeye hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Strean

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar XAMPP'den MySQL ve Apache'yi açtım fakat kullanıcı hesaplarını düzenlemeye yetkim yok ve konsolda hiçbir komut kullanamıyorum. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Tam alakalı değil söyleyeceklerim ama: dosyalarınızı yedekleyip xampp silmenizi tavsiye ederim. Localde bile performans sorunu veren localhost mu olur.. Ampps kurun belki sorun bile yaşamazsınız.
XAMPP üzerinden MySQL tuşunun yanındaki Admin menüsünden girdiniz değil mi? Şu an giriş yapmış görünüyor musunuz?
Admin kısmından girdim aynı şekilde giriş yaptı. Şuan Ampps indiriyorum.

Xampp'yi yeniden yükleyip son sürümünü kurdum. Bilmediğim bir şeyler varmış. Sorun düzeldi. Hepinize teşekkürler.
Biraz açıklayıcı olabilir misiniz veritabanı işlerine yeni girdim çoğu şeyi bilmiyorum.
Gerçi cevabını vermişsiniz başta. MySQL üzerinden kullanıcılar kısmından ekran görüntüsü atar mısınız?

Normalde tüm yetkilerinizin olması lazım ayarlarla oynarken kapatmış olabilirsiniz.

Tam alakalı değil söyleyeceklerim ama: dosyalarınızı yedekleyip xampp silmenizi tavsiye ederim. Localde bile performans sorunu veren localhost mu olur.. Ampps kurun belki sorun bile yaşamazsınız.

Gerçi cevabını vermişsiniz başta. MySQL üzerinden kullanıcılar kısmından ekran görüntüsü atar mısınız?

Normalde tüm yetkilerinizin olması lazım ayarlarla oynarken kapatmış olabilirsiniz.
resim_2023-01-19_004315950.png
Arkadaş çözüm bulamazsa deneyeceğim teşekkürler.

XAMPP üzerinden MySQL tuşunun yanındaki Admin menüsünden girdiniz değil mi? Şu an giriş yapmış görünüyor musunuz?
Admin kısmından girdim aynı şekilde giriş yaptı. Şuan Ampps indiriyorum.

Xampp'yi yeniden yükleyip son sürümünü kurdum. Bilmediğim bir şeyler varmış. Sorun düzeldi. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı