Markaları değerlendirin

Ne zaman moderatörlükten çıktın? Yoksa ben mi uzun süredir girmediğim için bir şeyi kaçırıyorum?
Renault ve Dacia aynı marka olmakla beraber Renault hep plastik kalitesi olarak düşük kalite kullanıyor, konforu pek iyi olmuyor, motoru kucağa alınıyor (DCi motor en dandik dizel olarak bilinir) ve süspansiyon olarak taşın üzerinden geçerken sanki taşa temas ediyorsunuz gibi ediyor. En basit örnek dayımın 2016 model 1.6 DCi motor Renault Captur arabası. Araç virajda 90 ile giderken çok savuruyor, yokuş aşağı inerken ufak bir engel gelse direksiyon kontrolü elden gidiyor.

Maliyeti daha düşük olmasına rağmen neden maliyeti daha yüksek telefonlardan bile pahalı satılıyor? Bizim ülkede nedir bu Apple sevdası anlam veremedim. Artık iPhone'u çoğu kişi hava için alıyor.
Fiyatı sadece donanım maliyeti belirlemiyor ki hocam. Öyle olsa Apple şu an en ucuz telefonları çıkaran olurdu. iOS etkisi var bilinen olarak ama en çok sadık bi müşterisine sahip olmasından kaynaklanıyor. Çöp satsa alınırım diyen müşterisi çok iken fiyatlar az bile.

Kardeş hayırdır kuyruk acın mı var? Ben 10.000 TL'ye iPhone alınır falan mı dedim? Ayrıca istersem 50 TL'lik telefonu kullanırım istersem 10.000 TL'lik size giren çıkan mı var? Duvara anlatıyorum tabii şuan çizerek anlatmam lazım.
Maliyeti daha düşük olmasına rağmen neden maliyeti daha yüksek telefonlardan bile pahalı satılıyor? Bizim ülkede nedir bu Apple sevdası anlam veremedim. Artık iPhone'u çoğu kişi hava için alıyor.
Kendi ülkesinde pahalıya satılmıyor. Türkiye'ye gelirken üstüne konulan vergi ve dolar kuru ile pahalanıyor. Amerika'da alan adam iPhone almak için 2-3 ay çalışmıyor. Yinede pahalı olduğunu düşünen insanlar çok. Ayrıca bir olay da düşük donanımlarla yüksek performansı yakalamak. Belkide onu yapabildikleri için satılıyordur.

Son düzenleme:
iPhone nin donanımı düşük mü? Sadece gereksiz CPU gücü var millet de çok iyi telefon olduğunu sanıyor.

iPhone nin donanımı düşük mü? Sadece gereksiz CPU gücü var millet de çok iyi telefon olduğunu sanıyor.
Tamam kardeşim iPhone en kötü telefon, Apple da en kötü marka. Ama gittiğiniz her yerde o iPhone logosunu ve o iPhone müzik tonunu duymaya devam edin. Kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…