Marmara üniversitesi bilgisayar mühendisliği imkan olarak nasıl?

Oraya puanım yetiyordu. Yatay geçiş de yapabiliyordum. Yine de yapmadım. Teknoloji fakültelerinin çoğu meslek lisesinden pek de farklı değil. Genel algı bu yönde. Sadece derslerine bakmak bile yetiyor bence. Oraya gitmektense başka yerlere gitmenizi tavsiye ederim. Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi gibi.

Oraya puanım yetiyordu. Yatay geçiş de yapabiliyordum. Yine de yapmadım. Teknoloji fakültelerinin çoğu meslek lisesinden pek de farklı değil. Genel algı bu yönde. Sadece derslerine bakmak bile yetiyor bence. Oraya gitmektense başka yerlere gitmenizi tavsiye ederim. Ankara üniversitesi, gazi üniversitesi gibi.

Aslında çok bilmiyordum ofakülteyi teşekkür ederim İstanbul istiyorum başka üniversite önerebilir misiniz örneğin özyeğin %50 indirimli nasıldır?

Özyeğin iş görür ama ben o parayı vermezdim. Para benim için önemsiz diyorsanız gidebilirsiniz.
Sınav açıklandıktan sonra düşünün bunları. Şimdi düşünüp kendinize dert etmenizin bir yararı yok. Sonrasında en iyi puandan en kötüye değil, en çok istediğinizden en az istediğinize göre olacak şekilde tercihinizi yaparsınız.

Marmara'nın bahsettiğimiş bölümündeki hocaların mezun oldukları bölümlere bir göz atın isterseniz. Bu tip şeyler de var.
Sınav açıklanınca sıralamam bu. İstanbul istiyorum, bilgisayar istiyorum şeklinde konu açarsınız. O zaman yardımcı olmaya çalışırız. İsterseniz o konuyu açtığınızda beni etkiletleyin. Görmeme ihtimalime karşı.

Özyeğin iş görür ama ben o parayı vermezdim. Para benim için önemsiz diyorsanız gidebilirsiniz.
Sınav açıklandıktan sonra düşünün bunları. Şimdi düşünüp kendinize dert etmenizin bir yararı yok. Sonrasında en iyi puandan en kötüye değil, en çok istediğinizden en az istediğinize göre olacak şekilde tercihinizi yaparsınız.

Marmara'nın bahsettiğimiş bölümündeki hocaların mezun oldukları bölümlere bir göz atın isterseniz. Bu tip şeyler de var.
Sınav açıklanınca sıralamam bu. İstanbul istiyorum, bilgisayar istiyorum şeklinde konu açarsınız. O zaman yardımcı olmaya çalışırız. İsterseniz o konuyu açtığınızda beni etkiletleyin. Görmeme ihtimalime karşı.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı