Marmaray ve metroda çeken mobil operatör ve tarife önerisi

By Maskely

Hectopat
Daha fazla  
Sonunda Türk Telekom taahhüdüm bitti ve yeni bir operatöre geçmek istiyorum. Metroda ve Marmaray'da herkes YouTube'dan video izliyor Instagram'da geziyor ben daha Google'da bir şey aratamıyorum. Marmaray ve metroda çeken uygun fiyatlı bir paket arıyorum yardımcı olur musunuz?

Sonunda Türk Telekom taahhüdüm bitti ve yeni bir operatöre geçmek istiyorum. Metroda ve Marmaray'da herkes YouTube'dan video izliyor Instagram'da geziyor ben daha Google'da bir şey aratamıyorum. Marmaray ve metroda çeken uygun fiyatlı bir paket arıyorum yardımcı olur musunuz?

Turkcell çok güzel çekiyor ama paketler çok pahalı. Velev ki verebilirim diyorsan al pişman olmazsın.

Çekim gücü en iyi Turkcell, sonrasında ise Turk Telekom. Vodofone en kötüsü.

Vodafone alma lanet getirdim ne metro da ne de Marmaray gibi açık alanda çekmiyor. Eğer geçerseniz Türk Telekom'dan bile beter olacaktır. Size önerim Turkcell eğer pahalı derseniz Türk Telekom da kalmak en doğrusu.

Vodafone alma lanet getirdim ne metro da ne de Marmaray gibi açık alanda çekmiyor. Eğer geçerseniz Türk Telekom'dan bile beter olacaktır. Size önerim Turkcell eğer pahalı derseniz Türk Telekom da kalmak en doğrusu.

Vallahi arkadaşlarımın 2'si de Vodafone'lu hem Marmaray da çekiyor hem de normalde. Şu ana kadar bir sorun ile karılaşmadılar. Ve paket oranları Turkcell'e göre çok çok iyi 250 MB internet 1000 dk ya Turkcell 180 lira para alıyor Vodafone'a bu paraya çok daha iyi paketler alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı