Marshall Major 4 alınır mı?

Kankam kullanmadım ama frekans aralığı grafiğine göre tizleri biraz fazla gelebilir. Mikrofonunda da gürültü engelleme performansı pek iyi değilmiş. Ohm değeri biraz dip ses yaratabilir sesini fullediğinde. Beklentin ne tam olarak?

Kankam kullanmadım ama frekans aralığı grafiğine göre tizleri biraz fazla gelebilir. Mikrofonunda da gürültü engelleme performansı pek iyi değilmiş. Ohm değeri biraz dip ses yaratabilir sesini fullediğinde. Beklentin ne tam olarak?

Hacı şöyle kardeşim istiyor ben kendime almıyorum kardeşime alıyorum. Bunu istedi bende araştırayım dedim alternatif iyi bir seçenekte pek yok bu fiyat bandında. O yüzden sorayım dedim forumda da pek cevap vermiyor kimse.

Mikrofon önemli değil. beklentimiz kaliteli ses vermesi uzun ömürlü olması dayanıklı olması kırılmaması kolay kolay rahat ergonomik olması bu kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı