Marshall MG15dfx alınır mı?

klausen

Decapat
Daha fazla  
Marshall MG15dfx alınır mı?
950 TL'ye satıyor bana arkadaşım genellikle rock çalıyorum temiz tonları da severim.

Pek tavsiye edeceğim bir amfi değil, en kötü Marshall amfilerinden. Digital efektleri çöp, overdrive en kötü pluginden daha kötü ve dijital geliyor, öyle bir sesi var.

Eğer 1000TL civarı verebiliyorsan ikinci el Katana Mini ya da Roland Cube ara.

Eğer solid state olsun, modeling olmasın diyorsan Orange Crush serisi gider gibi sana. İkinci elden onlara bak. Kişisel olarak tüplü almayacaksan modeling almak gerek bence ama, solid state devrinin geçtiğini düşünüyorum. Kişisel görüşüm sadece.

Son düzenleme:
Pek tavsiye edeceğim bir amfi değil, en kötü Marshall amfilerinden. Digital efektleri çöp, OverDrive en kötü pluginden daha kötü ve dijital geliyor, öyle bir sesi var.

Eğer 1000TL civarı verebiliyorsan ikinci el katana mini ya da Roland cube ara.

Eğer Solid state olsun, modeling olmasın diyorsan orange crush serisi gider gibi sana. İkinci elden onlara bak. Kişisel olarak tüplü almayacaksan modeling almak gerek bence ama, Solid state devrinin geçtiğini düşünüyorum. Kişisel görüşüm sadece.

Ben Guns N' Roses AC/DC tarzı çalıyorum arada hafiften blues falan bana ona göre önerir misin amfi.

Yeni konular

Geri
Yukarı