Marvel çizgi roman önerisi

Civil War adında bir sürü çizgi roman mevcut. 2010 öncesinde çıkan Civil War'ı soruyorsanız şiddetle öneririm. Ancak Civil War II adında bir tane daha var, ne siz sorun ne de ben sorayım. Çok berbat bir hikaye bence. Ayrıca Secret Wars başlığı altında Civil War adında bir çizgi roman serisi var. Buna da belki bakılabilir ancak 2010 öncesinde çıkan Civil War bunların hepsinden iyidir diye düşünüyorum.
Avengers Dissassembled da iyidir ancak Civil War'a göre biraz daha "sönük".

Civil war adında bir sürü çizgi roman mevcut. 2010 öncesinde çıkan civil War'ı soruyorsanız şiddetle öneririm. Ancak civil war II adında bir tane daha var, ne siz sorun ne de ben sorayım. Çok berbat bir hikaye bence. Ayrıca secret wars başlığı altında civil war adında bir çizgi roman serisi var. Buna da belki bakılabilir ancak 2010 öncesinde çıkan civil war bunların hepsinden iyidir diye düşünüyorum.
Avengers dissassembled da iyidir ancak civil War'a göre biraz daha "sönük".

Şunlar nasıldır cosmic Ghost rider thanos kazanır avengers dağıldı.

Şunlar nasıldır cosmic Ghost rider thanos kazanır avengers dağıldı.
Cosmic Ghost Rider, Punisher'ın Ghost Rider olmuş halini ele alıyor. Ayrıca bu seriyle Thanos Wins serisi bağlantılı. Avengers Dissasembled'ı yukarıda yazdığımı görmemişsin sanırım.
Bence bize sormak yerine ufak bir araştırma yapman gerek. Veya en basiti, hangisi ilgini çekiyorsa onu oku. Konu bütünlüğü olsun diye 1960'larda çıkanları da okuma bence.

Geri
Yukarı