Marvel's Avengers ücretsiz oluyor söylentisi

F2P olacağını sanmıyorum. Olursa da oyuna bi' dünya para veren oyuncuları mağdur etmemeleri gerekiyor.
Tabi para verenleri mağdur etmemeleri gerekiyor ama bunun bir çok örneğini gördük Cs-go destiny vb. önce ücretli sonra ücretsiz olan oyunlar var. Sonuçta oyunu alanlar için de bence iyi olur çünkü steam'de oyunu oynayan 200-300 arası kişi var. Oyuncu sayısının artması böyle bir online oyun için iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tabi hile sorununu saymazsak.

F2P olacağını sanmıyorum. Olursa da oyuna bi' dünya para veren oyuncuları mağdur etmemeleri gerekiyor.

Valla mağdur olmamız için oyuna bol içerik getirmeleri lazım şimdi biraz başladılar bir şeyler getirmeye , hawkeye falan kötü adam olarak da maestro falan. Bedava olsa bana koymaz ama para ile alanlara ekstra skin veya pass gibi özel bir şey verilmesi gerek

Zaten Free to play olması gereken bir oyun. Oyun içi satın alımın öne çıktığı bir oyunun ücretli olması bana çok saçma geliyor. Oyun ücretsiz olsa göz atmak için indirecek olan kişi sayısı, aynı zamanda oyun içi satın alım yapacak kişi sayısı çok fazla olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı