Oyun Marvel's Spider-Man Remastered 347 TL

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Almayı düşünenler değerlendirebilir.
Site güvenilirdir. Yakın zamanda Spider-Man dahil olmak üzere birkaç oyun satın almıştım. Aktivasyon kodunu sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler.

Eğer yan görevlerle her şeyi fullerseniz 50 saat sürüyor. Ben Steam'den ön sipariş aldım 500 liraya. Fiyatı da şu dönemde 500 lira zaten çerez parası markete gitsen 2 poşet dolmaz. Yakın zamanda Call of Duty vault Edition aldım 1500 TL onun yanında zaten çerez kalıyor gene.

Fiyatın artmayacağını umsak bile 2 seneye anca %50 indirim alır. 100 lira zarara 2 yıl önce oynama şansı iyi gibi. Zam alır 600 700 olursa da 2 yıl bekleyip %50 alınca yine aynı fiyata denk gelecek zaten. De işte oyunun sundukları düşünmeye şevk ediyor. Elden ring, RDR2 uzunluğunda içerik sunsa düşünmeden alınırdı ama.

30 saat oynadım %80 bitirdim oyunu. Bence gayet yeterli. Ama crack oynadım . 150-200 lira olsa alırdım. Parasını hak ederdi o zaman. Bence 500'e alınmaz ama 350 civarına alınabilir.

150 TL fark için riske deger mi bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…