Marvel's Spider-Man Remastered GeForce NOW'a gelecek mi?

nomnom

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Marvel's Spider-Man Remastered oyunu PC platformuna geliyor. Steam üzerinden oyunu ön siparişten aldım ama bir sorum var ve biraz araştırmama rağmen bir sonuç bulamadım. Normalde de GeForce NOW kullanıyorum ve bu çıkacak olan oyunu GeForce üzerinden oynamak istiyorum. Sorum ise şu: Spider-Man, GeForce'a gelecek mi gelmeyecek mi veya bu konu hakkında bir duyuru yapıldı mı merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere Marvel's Spider-Man Remastered oyunu PC platformuna geliyor. Steam üzerinden oyunu ön siparişten aldım ama bir sorum var ve biraz araştırmama rağmen bir sonuç bulamadım. Normalde de GeForce NOW kullanıyorum ve bu çıkacak olan oyunu GeForce üzerinden oynamak istiyorum. Sorum ise şu: Spider-Man, GeForce'a gelecek mi gelmeyecek mi veya bu konu hakkında bir duyuru yapıldı mı merak ediyorum.
God of War 1-2 aylığına gelmiş ve sonra kaldırılmıştı onun dışında Days Gone ve Horizon Zero Dawn'da Geforce NOW'a gelmemişti. Belki yine GoW gibi 1-2 aylığına gelip sonra kaldırılabilir. Bu arada GoW'da oyunu bir kere Geforce NOW'da oynarsan oyun Geforce NOW'dan kaldırıldıktan sonra bile hesapta gözüküyor ve oynayabiliyordun.
Alakalı konu:GeForce NOW kütüphanesinden God of War kaldırılıyor!

Bir duyuru yapılmadı. Oyunları PlayStation Cloud sistemine (Türkiye'de yok) saklamak istedikleri için GeForce'den God of War'ı 1-2 ay durduktan sonra çektiler fakat bu oyunda ne yapacakları hiç belli değil. Ya hiç gelmez ya da God of War gibi 1 aylık falan koyarlar. (alanlar oynamaya devam edebiliyor) fiyatını şimdilik arttıracaklarını düşünmüyorum o yüzden acele etmeye gerek yok, çıksın GeForce NOW bekliyorsanız gelirse alırsınız. Zaten almışsınız hiç kaldırmıyorsa iade edin bence 500TL'niz yanmasın

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı