Oyun Marvel's Spider-Man Remastered Steam oyun kodu 399TL!

Site güvenilir, kur bazında yanlış hesaplamış olabilirler. Bence çıktığı gibi oyunu oynamayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın.

Site güvenilirdir, patlamaz ama işte genellikle %25 biraz pazarlıkla %30 indirimli veren arkadaşlardan gift şeklinde almak daha ucuza geliyor.

Kesinlikle almayın daha önce farklı bir konuda demiştim kod olarak alın diye ama şu an ön sipariş olduğu için pahalı etail sitesinde 350 TL civarına çıkacak tahminim bekleyin tüm Sony oyunlarını oradan aldım çokda ucuza geldi bana.

Steam hesabımda gözükmediği sürece bana hiçbir şey anlam ifade etmiyor başarımları kazanmanın hazzı ayrı bir şey

Daha ucuza bulacağınızı sanmam bence parası olan kaçırmasın bu fırsatı çıktığı gibi ora da da 500 TL olur.

Sizce oyun çıktıktan sonra Steam key fiyatları da artar mı yoksa yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 350₺ civarına düşer mi, düşünceniz ve öneriniz nedir ? Ona göre linkteki siteden almayı düşünüyorum.

Oyun yeni bir oyun değil hocam yani 2-3 ay sonra 300'ün altına düşeceğini tahmin ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…