Yama çok iyi de cok pahalı be arkadaş. Gamepass bile 30 tl iken aylık 40 tl yamaya vermek çok absürt geliyor.

Yama çok iyi de cok pahalı be arkadaş. Game Pass bile 30 TL iken aylık 40 TL yamaya vermek çok absürt geliyor.

Oyunun yarısına kadar makine çevirimi ile çevrilen versiyonla oynadım gerçekten çok kopuk ve yarım yamalak insan Türkçeyi anlayamıyor. Fiyat olarak yorum yapamam ama gerçekten kaliteli alt yazı ve açıklamalı oyun istiyorsanız Anonymous tek çare. Ben iyi ki almışım diyorum çok kaliteli çevirileri.

Bunlara para kaptırmayın. Hem orjinal oyun istiyorlar hem de 40 lira kazık gibi fiyat istiyorlar.
Çok iyi bir fiyatlandırma değil ama çok kötü bir fiyatlandırma da diyemeyiz. Tek bir oyun için olsa anlaşılırdı da sonuçta bir sürü oyun var kütüphanesinde. Ek olarak bilgisayarı formatlamadığın sürece üyelik bitse bile kullanmaya devam edebiliyorsun diye biliyorum.

Konu bu arkadaşlar hariç başka kimsenin Türkçe yama ile ilgilenmemesi yapmaması olması gerek bence fiyatı değil he fiyatı fazla gelebilir ama bütün oyunları indirip bir dahaki ay almama gibi bir şansınız var illa 1 tane oyun indirmek zorunda değilsiniz süreklilik açısından oyunları Türkçe oynamak için ben destekliyorum pillars eternity gibi hiçbir zaman Türkçeye çevrilmeyecek oyunları çevirdiler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı