Marvel's Spiderman 12 Ağustos'da PC'de, Resident Evil 4 Remake 23.03.2023

3050 orta ayarda açar galiba Spider Man'ı :D

Muhtemelen kaldıracaktır. Tabii God of War performansını gördükten sonra çok şey beklemeyin. Artık en az 3050 almak gerekiyor gibi. Buradan ekonomi ve siyasete kaydirirdim konuyu ama moralimiz bozulmasın.
Gtx 1050'li laptopumla 60 fps civarı oynadım God Of War'ı. Bence bu cihaz için gayet yeterli bir performans. Eğer bu oyunlar da aynı şekilde iyi optimize edilirse çok rahat oynarız gibi geliyor ömürcek adamı

Resident Evil 4 remake çok bekliyordum biraz geç çıkacak ama değsin uzun ve soluklu bir hikayeye sahip Resident Evil 4 serideki en favori oyunum güzel yaparlar inşallah.
Açıkcası bir çok insan Remake gereksiz görüyordu ama geçenlerde ilk defa oynamaya çalıştığımda eskidiğini fark ettiriyordu. Umarım 3 Remake değilde 2 Remake gibi olur.
3050 orta ayarda açar galiba Spider Man'ı :D
Eğer God of War gibi olursa muhtemelen DLSS ile ultra da DLSS olmadan yüksek de açar.

Çok beklediğim bir oyundu ondan videolarını izlememiştim. Miles Morales ile arasındaki fark sadece Miles'ı ve hikayesini mi ekliyor oyuna?

Çok beklediğim bir oyundu ondan videolarını izlememiştim. Miles Morales ile arasındaki fark sadece Miles'ı ve hikayesini mi ekliyor oyuna?
Öyle sayılır. Bir de Miles için özel bir kaç yeni özellik var. Zaten ayrı satılan bir DLC gibi Miles Morales oyunu. 2-3 saatte bile bitirilebilir.

Geri
Yukarı