Masa düzenini nasıl yapabilirim?

XJuandah

Femtopat
Daha fazla  
Şu anki masa düzenimi beğenmiyorum neyi nereye koyarsam daha güzel durur sizce?

Dosya Ekleri

• 16973762412528320911557314810213.jpg
    16973762412528320911557314810213.jpg
    209,9 KB · Görüntüleme: 52
Masan küçük, kasayı masaya koyamazsın. Yapacak pek bir şeyin yok, fazla ekipman da yok. Bir tane ışıklı kulaklık tutacağı, bir de ışıklı mouse pad alırsan gözüne güzel gözükür.

Masan küçük, kasayı masaya koyamazsın. Yapacak pek bir şeyin yok, fazla ekipman da yok. Bir tane ışıklı kulaklık tutacağı, bir de ışıklı mouse pad alırsan gözüne güzel gözükür.
Fazla ekipmandan kastiniz süs tarzı şeylerse koymadim ama koyabilriim oneriyorsaniz masa kucuk evet yeremi koymaliyim sizce yoksa orda kalsinmi?

Koymaya gerek yok ışıklı bir şeyler al (çok ışık olmasın hem kötü durur hem sağlığın için zararları olabilir.) Tabloda asabilirsiniz sizde benim gibi galatasaraylısınız galiba iyi olur.
bir tane galatasaray tablom var yatağın üstünde onu koyabilirim belki teşekkürler peki monitörü sol koseye koymak gibi bi oneriniz varmidir?

bir tane galatasaray tablom var yatağın üstünde onu koyabilirim belki teşekkürler peki monitörü sol koseye koymak gibi bi oneriniz varmidir?
Dediğim gibi gayet iyi yöndeler sıkıntı yok şu tabloları alabilirsiniz bide iyi durur:
[fotoğrafı yükleyemedim hata verdi]

Sonunda yükleyebildim fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• IMG_0213.png
    IMG_0213.png
    832,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
şu an zaten olabilecek en iyi konumda her şey. Sadece monitörü biraz daha ince işçilikle güzel bir şekilde yerleştirin. Bir de 90x40 mousepad alırsanız hiçbir sıkıntı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı