Masamı nasıl daha güzel bir hale getirebilirim?

• Konuyu başlatan chaoo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 911

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar önerilerinize açığım oyun oynadığım ortamı nasıl daha iyi hale getiririm şerit LED olsun vs bütçem maksimum 150TL.
20210108_211959.jpg

Son düzenleme:
Masa beyaza ya da siyaha boyanabilir. Satın da alınabilir. Bir tanıdık kullanıyordu ektekini. Güzel göründü gözüme. Karışık görünmemesi adına klavye ve mouse düz aynı renk yapılabilir. Bir de hocam o çay oradan düşer.

Kusura bakmayın hocam eklemeyi unutmuşum düzenledim.
Masa biraz fazla uzun. Masayı kısaltın ya da direkt yenisini alın. Mümkünsü rengini de değiştirmenizi öneririm.

Masada değişiklik yaptığınızda monitörü duvarın daha yakın konumlandırmak ortamı ciddi anlamda güzelleştirecektir.

Masa biraz fazla uzun. Masayı kısaltın ya da direkt yenisini alın. Mümkünsü rengini de değiştirmenizi öneririm.

Masada değişiklik yaptığınızda monitörü duvarın daha yakın konumlandırmak ortamı ciddi anlamda güzelleştirecektir.

Taşınma gibi bir durumumuz var şu an masa pek almıyorum yeni odam nasıl olur orasını bilmediğim için peki şerit LED alsam masanın arkasına duvara doğru döşesem nasıl olur?

Arkadaşlar önerilerinize açığım oyun oynadığım ortamı nasıl daha iyi hale getiririm şerit LED olsun vs bütçem maksimum 150TL.Eki Görüntüle 825019
1. Cayi klavye'den uzak tut
2. Bir yukselti yaratarak monitoru biraz yukselt (goz hizasindan 30 derece asagida olmasi lazim boyun agrilarini engellemek icin) ve arkasaina cok parlak olmayan, hafif bir gun isigi tonlarinda led serit tak. Mumkunse ayarlanabilir olsun
3. o sagdaki beyaz top eger webcam ise, mumkunse monitorun uzerine bir sekilde monte et. Cunku kalkarken takilabilirsin, ve kablo daginikligi da azalir.
4. Az daha derinligi dusuk bir masa kullanirsan, boylece kollarini cok uzatip, koltukta yayilmaz, bel agrisi cekmezsin. Monitoru de cok arkaya koymamaya calisirsan, gozlerini kismadan yazilari rahatca okuyabilirsin.

Taşınma gibi bir durumumuz var şu an masa pek almıyorum yeni odam nasıl olur orasını bilmediğim için peki şerit LED alsam masanın arkasına duvara doğru döşesem nasıl olur?
Hocam klavye mouse ışıklı. Mousepad renkli. Masa da renkli. Çok karışık gözükür.

Geri
Yukarı