Masaüstü Bilgisayar Ethernet Bağlantısını Görmüyor

Metehan Dinçer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, her gun oldugu gibi, bilgisayarimi actigimda bugun bir sorun ile karsilastim. İnternet bagli degil olarak gozukuyordu. Yaptigim testler sonucu gordum ki ethernet kablom saglam, modemde sikinti yok, aygit suruculerinde problem yok, geriye bilgisayar kalıyor. Fakat konuyu buraya tasimama sebebim, gectigimiz gunlerde bilgisayarim ethernet ile bagliyken sorun cikartiyor internete sinirli erisim uyarisi veriyor fakat 20-30 dakika kadar sonra baglaniyordu ustelik internetimde sorun olmamasina ragmen. En son ag baglantilarindan yerel baglantiyi devre disi birakmistim. Acaba sorun yazilimsal midir? Cevaplarinizi bekliyorum.

89045BB2-10CA-4EA0-9A0C-F9F9BF231A19.jpeg
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm gayet basit endişelenme :D Format attıktan sonra benim PC böyle oluyor. Anakart sistesinden Driver indirme yaparak Ethernet geliyor.

Bana Anakart ismini söylermisin ?
Ağ bağdaştırıcısı sürücüsünü kaldırmışsınız gibi görünüyor. Sisteminizi belirtin.

Merhabalar cevaplarınız için teşekkürler.
İşlemci: İ7 2700k
Anakart: Asus P8H77-V LE
Ekrankartı: Gtx 1050 Ti

Ek olarak , acil işim dolayısıyla ethernet çevirici aldım yani önereceğiniz driveri indirebilirim. Teşekkürle

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    15,7 KB · Görüntüleme: 85
  • asdf.PNG
    asdf.PNG
    31,6 KB · Görüntüleme: 80
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı