Masaüstü bilgisayar internete bağlanmıyor

TH6

Decipat
Benim eski bir masaüstüm var onu internete bağlamak için telefonu kablo yardımıyla bağladım ondan sonra bir şey dedi sanırım rdın diye bir sürücü indirin diyordu onu kağıda yazmıştım fakat kağıdı kaybettim tekrar bağladım fakat bir tepki vermedi telefon algıladı bağlandığını ama bilgisayar bir şey demedi.
Masaüstünün İşletim Sistemi: Windows XP

Benim eski bir masaüstüm var onu internete bağlamak için telefonu kablo yardımıyla bağladım ondan sonra bir şey dedi sanırım

Bunun için Driver'a ihtiyacın yok. Telefon gördükten sonra mobil paylaşımı aç sonra USB bağlantısını aç, bilgisayarın telefonunun internetini kullanmaya başlar.

Bunun için Driver'a ihtiyacın yok. Telefon gördükten sonra mobil paylaşımı aç sonra USB bağlantısını aç, bilgisayarın telefonunun internetini kullanmaya başlar.

Evet telefonu bağladım USB'den internet paylaşımını açtım ama bilgisayarda bağlantı olmadı.

Kablo derken Ethernet ile mi yoksa telefondaki interneti mi kablo ile bilgisayar bağlıyorsun?

Telefonun kablosuyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet telefonu bağladım USB'den internet paylaşımını açtım ama bilgisayarda bağlantı olmadı.

Windows XP'de bu özellik yok galiba, Windows 10'da deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i: 512mb
İşlemcisi: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00Ghz 2.92Ghz
Ekran Kartı: Radeon 9550
Anakartı: 775V88+

Malesef Windows 10 indirmeye özellikleri yetmiyor
Wifi kartınız yok sanırım öyle ise Wifi adaptör alabilirsiniz o şekilde telefondan paylaşım açıp direkt olarak şifre ile bağlanabilirsin bilgisayarcılarda veya elektrikçi gibi yerlerde bulabilirsin veya internetten de alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı