Çözüldü Masaüstü bilgisayara gamepad bağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Scorpionnnn

Hectopat
Daha fazla  
Ailemle beraber oyun oynamayı düşünüyorum fakat joystick alırsam masaüstü bilgisayara kablolu değil de Bluetooth'lu şekilde bağlayabilir miyim? Bilgisayarimda Bluetooth yok buna göre joystick varsa önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ailemle beraber oyun oynamayı düşünüyorum fakat joystick alırsam masaüstü bilgisayara kablolu değil de Bluetooth'lu şekilde bağlayabilir miyim? Bilgisayarimda Bluetooth yok buna göre joystick varsa önerilere açığım.
Merhabalar, masaüstü bilgisayarına ister kablolu bir şekilde ister kablosuz bir şekilde gamepad bağlayabilirsin. Kablolu bir şekilde bağlayabilmen için kolunu şarj ettiğin kablo veya kablolu bir kolsa direkt kablosunu takarak bağlayabilirsin. Kablosuz bağlamak için anakartında dahili Bluetooth yoksa Bluetooth dongle alman gerekiyor. Bluetooth 5.3 olarak bunu önerebilirim.
Merhabalar, masaüstü bilgisayarına ister kablolu bir şekilde ister kablosuz bir şekilde gamepad bağlayabilirsin. Kablolu bir şekilde bağlayabilmen için kolunu şarj ettiğin kablo veya kablolu bir kolsa direkt kablosunu takarak bağlayabilirsin. Kablosuz bağlamak için anakartında dahili Bluetooth yoksa Bluetooth dongle alman gerekiyor. Bluetooth 5.3 olarak bunu önerebilirim.

Çözüm
Bluetooth aparatı alırsan bağlarsın.

Önerin var mı kalp kırmacak üzmeyecek?

Merhaba, masaüstü bilgisayarına ister kablolu bir şekilde ister kablosuz bir şekilde gamepad bağlayabilirsin. Kablolu bir şekilde bağlayabilmen için kolunu şarj ettiğin kablo veya kablolu bir kolsa direkt kablosunu takarak bağlayabilirsin. Kablosuz bağlamak için anakartında dahili Bluetooth yoksa Bluetooth dongle alman gerekiyor. Bluetooth 5.3 olarak bunu önerebilirim.

Bilgisayarı televizyona bağlayacağım HDMI ile babamı gençliğine döndürmek istiyorum teşekkür ederim tavsiye için :)

Geri
Yukarı