Çözüldü Masaüstü bilgisayarda kablosuz kulaklığı tek çıkışla kullanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nanoferidun

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık birkaç gün önce masaüstü bilgisayar topladım. Kasanın üzerinde kulaklık ve mikrofon girişi ayrı olduğundan dolayı çoğaltıcı olmadan kulaklığımın mikrofonunu kullanamıyorum. Type-C Dongle'ı olan kablosuz bir kulaklık alsam (mesela Arctis1 Wireless) bilgisayarıma bağlayıp hem kulaklık hem mikrofonu çoğaltıcıya ihtiyaç kullanabilir miyim?

Kablosuz olan kulaklıklar zaten ses kartından bağımsız olarak çalışırlar.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık birkaç gün önce masaüstü bilgisayar topladım. Kasanın üzerinde kulaklık ve mikrofon girişi ayrı olduğundan dolayı çoğaltıcı olmadan kulaklığımın mikrofonunu kullanamıyorum. Type-C dongle'ı olan kablosuz bir kulaklık alsam (mesela Arctis1 Wireless) bilgisayarıma bağlayıp hem kulaklık hem mikrofonu çoğaltıcıya ihtiyaç kullanabilir miyim?

Anakartında dahili olarak yok ise alacağın kulaklığa veri iletmesi için Bluetooth'ya da Wi-Fi dongle gerekir.

Kablosuz olan kulaklıklar zaten ses kartından bağımsız olarak çalışırlar.
Yani başka bir aparata vs. ihtiyaç olmadan direkt type-c girişine takıp kullanabilirim değil mi ?
Yani başka bir aparata vs. ihtiyaç olmadan direkt Type-C girişine takıp kullanabilirim değil mi?

Cevabı buldum, hiçbir ayırıcı veya aparat gerektirmeden direkt takıp kullanılabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı