Masaüstü bilgisayarı temizletmek kaç TL tutar?

H7raeth

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde yaklaşık 1.5 senedir kullandığım kasam var ve tozlanmaya başladı. Hani tüm parçalar sökülüp, tek tek temizlenip geri takılsa hiç fena olmaz ancak çok iyi anlamadığım için kendim yapmak istemiyorum. Kasayı İncehesap üzerinden almıştım. Yetkili serviste ne kadar ücrete temizlerler? Normal bilgisayarcıya götürmek istemiyorum. Pek özenerek yapmıyorlar. Parçalara zarar gelsin istemiyorum.

Bazılarının çekeceği miktar belli olmaz, bazı cömert servisler para bile almayabilir.
Temizlik için kasayı arada yıpratmak bence gereksiz. Macun değişikliği gibi işlem olsa tamam diyeceğim.

Merhaba. Elimde yaklaşık 1.5 senedir kullandığım kasam var ve tozlanmaya başladı. Hani tüm parçalar sökülüp, tek tek temizlenip geri takılsa hiç fena olmaz ancak çok iyi anlamadığım için kendim yapmak istemiyorum. Kasayı İncehesap üzerinden almıştım. Yetkili serviste ne kadar ücrete temizlerler? Normal bilgisayarcıya götürmek istemiyorum. Pek özenerek yapmıyorlar. Parçalara zarar gelsin istemiyorum.
1.5 yıllık bilgisayar için tüm parçaları söküp temizleyip tekrar takmak saçma olur. Bunu yapmak yerine soğutucuyu temizleyip işlemci termal macununu değiştirmeniz daha iyi olur.

Hocam 500 ila 750 TL rası maliyeti var bu işlemlerde macun değişimide yapılır en azından biz müşteriye sormadan yapıyoruz.

Geri
Yukarı